Horoskop na tento týždeň: Čo vás čaká podľa vášho znamenia?

Energie po Zatmení sa postupne uvoľňujú z toho najsilnejšieho, no ako iste viete takéto silné zatmenie vplýva na nás počas 6 mesiacov a záleží na nás, ako sme s jeho energiami pracovali. Každopádne Slnko aj Merkúr sa od Dračieho Chvostu vzdialili, no teraz sa k nemu pripojil Mars. A tam kde sme si nevedeli poradiť po dobrom, si budeme teraz musieť poradiť s päsťou na stole. Zdvíha sa vlna tlaku a odporu, asertivity, vnútorného ohňa a agresie. To čo bolo dlho potláčané výde von cez hnev, krik a vnútorný zápal pre seba prežitie, seba záchranu a nový život, ktorý budeme chcieť pocítiť v našich žilách. Koniec apatickému prihliadaniu na svet. Takže tam kde máte v Horoskope Strelca a Škorpióna je vaša téma na rozbroje, odvahu a zapálenie vášne. Každopádne sa dnes pozrieme na Horoskopy trošku inak. Vždy si svoje Horoskopy čítajte pre celé kozmické ID a teda Ascendent, Mesiac a Slnko.

Baran

Vy sa momentálne môžete pozrieť na svoj život veľmi kritickým okom a zhodnotiť, že ste aj napriek svojej silnej náture na niečo nemali dosť odvahy alebo guráže. Môžete sa za to cítiť nepríjemne alebo sa znova postaviť a prijať svoje ohnivé Ja. Niekde ste skláňali hlavu a teraz je podstatou, aby ste sa prestali strachovať, obávať alebo seba limitovať. To k vám nepatrí, vy ste oheň, dieťa horoskopu a tento týždeň prekročíte vlastný tieň, tak do toho.

Býk

Vy ste za posledné týždne a možno aj mesiace v nejakej konkrétnej záležitosti stratili vášeň. Akoby ste zabudli prečo robíte čo robíte, alebo prečo snívate o tom o čom snívate. Teraz bude vhodné sa akoby vrátiť na začiatok vašej cesty a uvedomiť si dôvody, pre čo ste sa v minulosti nadchli. Je to ešte živé? Alebo vám toto utlmené obdobie ukazuje, že ste zišli z cesty? Možno ste sa nechali zamotať do názorov alebo rád iných a prestali ste cítiť radosť. Nuž je čas obrátiť kompas.

Blíženci

Pre vás sa energia Marsu ukazuje cez element zeme a chce vám pripomenúť, že ak máte dojem, že váš život sa relatívne neposúva v pred. Je to tým, že sa nedokážete sústrediť na dosiahnutie jedného cieľa, ale robíte všetko naraz a nič poriadne. Pripomína vám, že to, že ste blíženec nie je výhovorka a perspektívu, že takýto ste si vyberáte vy sami. Vy definujete aký ste a v tomto ste prepadli. Mars vás chce naučiť, vytýčiť si jeden cieľ a potom doň vložiť všetko, mentálne, emočne, hmotne aj energeticky.

Rak

Vy by ste sa mali dobre pozrieť na svoju finančnú situáciu. Kde vám peniaze pribúdajú, kde odchádzajú a či je nutné, aby to išlo ďalej týmto istým spôsobom. Každopádne sa pred vami črtá nová hmotná cesta, čo môže značiť príliv nových možností na zarobenie si, vybudovanie stability a pevných fyzických základov. Ak máte v živote muža, ktorý je hmotne zabezpečený, zveľaďujte vaše spoločné kráľovstvo. A spoločne môžete založiť aj malý biznis.

Lev

Vy ste na tom podobne ako barani, až na to, že môžete byť o krok vpred a pomôcť niekomu ako ste vy nasmerovať sa na správny cieľ. Môžete byť mentorom, alebo učiteľom pre niekoho, koho inšpiruje to, čo ste dosiahli vy alebo niečo na vás, je motivujúce. Môžete si sami v tomto období pripadať, že niečo vzácne dosiahli, alebo ste niečo v živote pochopili novým spôsobom, čo z vás môže urobiť nového človeka. Niektorým, vám pomôže zrelá žena na vašej ceste.

Panna

Pre vás sa energia stabilizuje veľmi hlboko a hneď začiatok týždňa, bude extrémne silný. Akoby ste prišli k jadru svojej sily a mohli sa z neho vedome odraziť tam, kam chcete ísť. Niektorí môžete svoju plodnú energiu venovať do rodiny, do splodenia dieťaťa alebo začať veľmi plodný biznis, v ktorom máte dosť skúseností a praxe. Ak ste s tým váhali, lebo čakáte na perfektný moment, je práve teraz. Môže sa vám podariť aj vhodne prerobiť niečo hmotné alebo dobre investovať.

Váhy

Môžete očakávať finančnú pomoc, podporu alebo ponuku na zlepšenie si svojich financií. Poprípade zvýšenie platu alebo bonus, ktorý ste nečakali. Ma druhej strane sa môže udiať aj to, že vďaka vašej kreativite a často krát aj umeleckým sklonom si sami môžete pomôcť s peniazmi. Nový nápad alebo myšlienka, ktorá má potenciál byť úspešná nie je vo vašej hlave náhodou a treba sa jej chopiť. Nečakajte na povel, pokyn ani motiváciu z externého zdroja.  

Škorpión

Pre vás môže byť tento týždeň veľmi silný v tom, že sa budete niektorí stavať proti autorite. Môže to byť v práci, alebo v súkromí s otcom, alebo bratom či partnerom/kou. Bude podstatné aby ste sa najprv pozreli do svojho vnútra, či sa niekde na svojej seba expresií a citoch neblokujete vy sami. Či limitácie, ktoré môžete pociťovať z vonku nie sú iba odrazom vašich vnútorných nastavení. Pretože zbytočne budete hlavou búchať proti múru. Zmeniť to musíte v sebe a tak sa oslobodiť.

Strelec

Tento týždeň by som si dala relax a pokoj, pre mnohých z vás to môže byť ťažší týždeň a je potrebná regenerácia. Neprehliadajte stav svojho fyzického tela, jeho potreby a ani možné signály, že niečo nesedí. Zbytočne neinvestujte a nič nepredávajte v tomto období. Nechoďte do sporov a ani súdnych konfliktov. Vyslovene pozorujte život, ale nevkladajte doň svoju vôľu či ego. Inak sa vám môže zrútiť celý domček z dlho stavaných karát.

Kozoroh

Tento týždeň môže byť pre vás neočakávane úspešný, veci z ktorých ste si robili nervy či starosti sa môžu až zázračne vyrovnať. Na druhej strane sa vám zvyšuje energia a môžete sa nechať viesť vesmírom, a vašou šťastnou hviezdou, pretože je tam hore pre vás nachystané čosi výnimočné. Môžno niektorí dostanete aj darček, alebo neočakávaný posun v pred vo vašom osude a cieľoch. Ak máte nejaký plán, pustite sa doň, toto je vaše áno.

Vodnár

Vás tak isto očakáva rozmach duše, úspech a víťazstvo v istej oblasti. Ak ste umelecky či tvorivo založení, toto je super čas na prezentáciu, alebo aj na ponuku svojho diela. Ak si hľadáte prácu práve teraz, môže sa vám skvelá pošťastiť. V inom zmysle je tu aj úspech vnímaný na citovej a duchovnej stránke a môžete sa nachystať aj na nový prírastok do rodiny za predpokladu, že ste tomu otvorení. Môžete zožať úspech za dobrú prácu alebo za projekt, ktorý vediete.

Ryby

Dávajte si pozor, aby sa nervy, ego a manipulácia nedostala medzi vás a vašu polovičku, do priateľstva alebo do rodiny. Niektoré energie z vonku vôbec nie sú namierené takým spôsobom, aby vám pomohli. Môže sa vám do niečoho motať aj ex alebo ľudia, ktorý zbytočne posúvajú svoje názory do vašich situácií. Uzatvorte svoj okruh ľudí a nenechajte si prekračovať hranice a porušovať rešpekt. Ak máte v hlave výr alebo chaos, dajte tomu čas kým sa energia nevykryštalizuje.

Pripravia

www.altairastrology.com


Komentáre