Vo svojej koži- príjemne a bezpečne

Hovorí sa, že v lete chodíme „s kožou na trh“, a to doslovne. Na jednej strane sú to odhalené ramená, krátke sukne, šortky či plavky, ktoré nemilosrdne odhalia všetky diétne prehrešky. Na strane druhej čelí naša pokožka nástrahám slnečných lúčov, ktoré okrem opálenia, môžu spôsobiť aj nepríjemné následky v podobe spálenia či pigmentových škvŕn. Čo teda môžete urobiť pre svoju pokožku, aby ste sa v nej nielen počas leta cítili komfortne a zároveň ju chránili? 

Pre dokonalé krivky 
Či už pred letom poctivo ladíte formu vo fitness centre alebo inými športovými aktivitami, odporúčame podporiť toto snaženie aj špeciálnou telovou kozmetikou. Aj tie najkrajšie krivky totiž vždy najlepšie vyniknú v kombinácii s pevnou a hladkou pokožkou. Aplikovať ju môžete pred cvičením alebo po ňom, dôležitá je predovšetkým pravidelnosť a dodržiavanie odporúčaní uvedených na etikete. 

Zoštíhľujúci gél Slim my body pomáha pri pravidelnej aplikácii 2-krát denne odbúravať prebytočnú vodu z tela. Zloženie obohatené o kofeín a výťažky z morských rias podporuje mikrocirkuláciu krvi, stimuluje štiepenie tukov a zabraňuje ich ďalšiemu ukladaniu. 


Zoštíhľujúce účinky fyzickej aktivity skvele podporí aj telový balzam Fitness my body, ktorý je určený predovšetkým na oblasti náchylné na ochabovanie kože – či už sú to ramená, dekolt, brucho, stehná alebo okolie kolien. Obsahuje vysoko účinnú látku ActiGym, získavanú z výťažku z morských rias, ktorá má preukázaný pozitívny vplyv na zlepšenie tonusu pokožky. Ideálne je používať ho po sprchovaní či kúpeli.


Celulitída trápi až 90 % žien. Nie je pritom žiadnym tajomstvom, že na tzv. pomarančovú kožu nezaberajú diéty ani cvičenie, takže sa nevyhýba ani štíhlym dámam a športovkyniam. Zmierniť prejavy celulitídy pomáhajú rôzne masážne techniky, ktoré zlepšujú cirkuláciu krvi. Pravidelnú masáž  kombinujte s aplikáciou telovej starostlivosti Love my body. V jej zložení sa nachádza aj účinná Dermochlorella, ktorá stimuluje produkciu kolagénu, elastínu a laminínu, vďaka čomu je pokožka pevnejšia a pružnejšia. O hydratáciu sa stará komplex rastlinných extraktov a kyselina hyalurónová. 


Špeciálnu pozornosť – a to nielen v lete - venujte aj dekoltu, ktorý vekom aj pôsobením slnečného žiarenia postupne stráca svoju pevnosť a mladistvý vzhľad. Každodenná aplikácia spevňujúcej starostlivosti Push up s aktívnou látkou Firmiderm vracia pokožke pružnosť a zároveň pôsobí aj ako prevencia jej ochabovania. 


Pre dokonalý bronz
Dôležitosť ochrany pred slnečným žiarením už dnes nikomu netreba zvlášť zdôrazňovať. Preto len pripomíname, že ochranný faktor SPF by vám nemal chýbať nielen na pláži, ale ani počas cesty do práce či prechádzky mestom. Ak chcete z pozitívnych účinkov letného slniečka vyťažiť okrem vitamínu D aj krásny bronz, môžete svoju letnú výbavu doplniť aj o niekoľko „vychytávok“, vďaka ktorým sa budete tešiť zo zdravého opálenia.

Vedeli ste, že príprava na opaľovanie by mala začínať už v sprche? Zakončite ju jemným  telovým peelingom, ktorý pomocou kryštálikov cukru z pokožky šetrne odstráni odumreté  kožné bunky a vďaka obsahu kofeínu zlepší mikrocirkuláciu. Kokosový olej a panthenol zase doplnia hydratáciu, takže dokonale hladká a pokožka sa na slnku opáli rovnomerne.                                                     Ak sa chcete z opálenej pokožky tešiť čo najskôr a nadlho, odporúčame pred samotnou aplikáciou ochrannej starostlivosti s SPF použiť telové mlieko, ktoré zintenzívňuje tvorbu pigmentu. Prípravok Solar Bronze obsahuje účinnú látku Unipertan, teda komplex zložiek na rastlinnej báze, urýchľujúcich opálenie. O ochranu a regeneráciu pokožky sa starajú vitamín E, bambucké maslo a zmes vyživujúcich olejov (marhuľový, makadamiový, avokádový a karoténový).


Vedeli ste, že slnečné žiarenie patrí k najväčším spojencom starnutia? Ak chcete svoju pleť chrániť, no zároveň si zakladáte na upravenej vizáži, vyskúšajte vodoodolný tónovací ochranný fluid SPF 50 s účinnou ochranou pred UVA a UVB lúčmi. Vašu tvár ochráni pred negatívnymi účinkami slnečného žiarenia aj pred predčasným starnutím a dodá jej pestovaný vzhľad. Jeho ľahká, jemne tónovaná textúra opticky zjednocuje textúru pleti a kryje nedokonalosti, takže pokojne zastúpi aj bežný make-up. Dermatologicky testované, bez parabénov.Komentáre