Konečne prehovorili: 5 zásadných pravidiel mužov pre ženy

Dopredu vás upozorňujem, že to nebude ľahké čítanie. Sú isté veci, ktoré od vás požadujeme alebo by sme chceli implementovať do našich vzťahov. Tu je krátky zoznam pravidiel, ktoré väčšina mužov potrebuje vysvetliť svojim polovičkám.

Záchodová miska. Môže byť hore aj dole. My vám ju máme nechávať dole, no, vy by ste ju mohli nechať hore. Funguje to obojstranne. A nie, nemienime si sadnúť pri cikaní.

Dátumy. Romantické dátumy, deň spoznania, výročia, narodeniny a podobné veci nám môžu niekedy vypadnúť z hlavy. Skúste nám to pripomínať. Uľahčime si to a nebudú nedorozumenia. Niekedy zabudneme aj to, kedy sme sa narodili.

Športy. Keď ide zápas, chceme sa mu venovať a nie vám vysvetľovať pravidla alebo viesť vážny rozhovor. Zapamätajte si to.

Pivo a kamaráti. Tak ako vy potrebujete kávy s kamarátkami tak aj my chlapi sa potrebujeme odreagovať na pive s kamošmi. Ak nám túto radosť doprajete, určite to každý chlap veľmi ocení.

Nákupy. Nemáme to radi, neťahajte nás zbytočne po obchodoch. Vieme, že treba, aby vám niekto niesol tašky, avšak to, môžete absolvovať aj s kamarátkami

Čo si myslíte? Chceme tak veľa? Pokojne mi nechajte komentár pod článkom, ako máte tieto pravidlá doma vyriešené vy.

Zdroj foto: unsplash.com

Komentáre