VIANOČNÝ HOROSKOP: Čo vás čaká podľa vášho znamenia?

Prajem vám krásny vianočný týždeň! Už 21.12.2021 okolo 17:00 očakávame príchod svetla a jeho víťazstvo nad temnotou v symbole zimného slnovratu. Slnko prechádza do zemského znamenia kozorožca a my sa môžeme tešiť na noc plnú zázrakov. Slnovrat značí z angličtiny solstice – slnko zostáva stáť, kedy to na oblohe vyzerá akoby sa zastavilo. Budeme mať krásnu možnosť precítiť tento okamih s končiacim mesiacom v rakovi, v ktorom máme letný slnovrat. Prichádza s ním nádej, že sa ľudia stanú empatickejšími a budú jeden v druhom hľadať viac opory a jemnosti, no zároveň postavíme nové pevné piliere v našich rodinách a vzťahoch. Symbolicky sa tým vyznačuje aj budúci rok 2022, v ktorom bude hlavná téma rodina, priatelia a láska.

Baran
Slnko s Merkúrom v kozorožcovi vám vždy prinášajú kariérne výzvy. Táto energia chce, aby ste sa stali svojou najvyššou autoritou, svojim šéfom, rodičom a vlastnou záchranou aj najvyššou prioritou. Nič nedostanete zadarmo, a preto ste naučení o to bojovať. Kozorožec vám prináša tých správnych ľudí aj zámer. Vám ostáva iba nasledovať svetlo stále vyššie.

Býk
Slnko v zemi je pre vás veľmi príjemný čas, kedy sa dívate do svojej budúcnosti a vidíte v nej veľké veci. Môžete v nasledujúcom období stretnúť na svojej ceste učiteľa alebo svojho starého známeho, ktorý vám povie niečo, čo vám doposiaľ chýbalo. Isté informácie, ktoré vás posunú hlbšie vo vašej životnej filozofii a zároveň sa môžete pustiť do oficiálneho štúdia niečoho, čo doposiaľ bolo iba hobby alebo sen.

Blíženci
Slnko aj Merkúr vám prinášajú rušnejšie obdobie. Môžete mať ťažšie energie medzi vami a súrodencami, či otcom alebo šéfom. Dbajte na to, čo nevidíte ale máte na to intuíciu. Možno sa čosi chystá aj za vašim chrbtom. Na druhej strane máte skvelé mesačné okno na vysporiadanie sa so závislosťami a preformovať si svoje mentálne vzorce, ktoré k nim vedú. Jedinečná šanca aj na vysporiadanie dlhov a rozväzovanie zmlúv.

Rak
Máte krásny štart týždňa a ešte lepší slnovrat. Slnko v kozorožcovi s Merkúrom vám prináša možnosť veľkých posunov vo vašom súkromí. Noví klienti, priatelia či dokonca tí z vás, čo ste nezadaní, majte oči otvorené. Vo vzduchu je otvorená energia na stretnutie partnera. Tí, ktoré ste  zadaní budete komunikovať a niektorí sa dočkáte aj snubného prsteňa. Nezabudnite na to, že pokým je Venuša v kozorožcovi, srandu si z vás nikto nerobí.

Lev
Energia kozorožca vás núti prehodnotiť svoje pracovné kontakty, vzťahy a aj náplň práce. Venujete sa denne tomu čo vám dáva zmysel, robíte všetko logicky a disciplinovane, posúvate sa k nejakému cieľu, alebo len makáte tak ako veci prídu? Môžete si zlepšiť svoju pozíciu a tento mesiac sa vypracovať vyššie, zmeniť prácu alebo si najať nového zamestnanca. Iní z vás sa budete zameriavať na svoje zdravie a možno skúsite ísť na vec ľahšie a tradičnejšie. Pozor na kolená a kosti.

Panna
Energia kozorožca vám otvára bránu tisícich nápadov a tvorivosti. Ak pracujete v oblasti marketingu, umenia alebo starostlivosti o deti, nebudete vedieť, kde vám hlava stojí. Niektorí z vás, ktorí už premýšľate aj o rozšírení rodiny, toto je vhodný mesiac na plodenie potomstva. Nezadaní z vás, pozor! Toto je mesiac otvorení pre stretnutie milenca či začatie aférky, ktorá nečakane môže nadobudnúť stabilnejší charakter. Neohŕňajte nosom.

Váhy
Kardinálny kozorožec vie, čo potrebujete a prináša vám tento mesiac výzvu do vašej rodiny. Nový člen rodiny, dieťa, zvieratko alebo dokonca nový dom. Niečo vo vašom súkromí potrebuje naliať čistého vína a usadiť všetko, čo doteraz bolo nevypovedané vo vzduchu. Nebojte sa vyjadriť svoje hranice a svoje momentálne zameranie. Môžete investovať do hmoty a pozemku či podpísať prvé zmluvy.

Škorpión
Slnko v kozorožcovi vám prináša extra porciu sily a svetla do vašich priateľstiev. Spolu s Merkúrom nájdete detaily, ktoré ste pred tým nevideli a nepočuli. Kto je skutočný hodnotný spojenec životom a kto je iba človek do počtu na, ktorého sa aj tak nedá spoľahnúť? Iní z vás si budete viac riešiť súrodencov alebo susedov. Nezabudnite, ak máte svoj vlastný menší biznis, toto je čas prerobiť jeho marketing a prístup ku klientom. Môžete sa naučiť nové stratégie.

Strelec
Slnko v kozorožcovi pre vás hlavne ak ste Asc strelca má nachystanú stabilizáciu vašich zdrojov, poprípade novú ponuku na zarobenie si financií. Na druhej strane vhodná kúpa alebo predaj niečoho čo intuitívne vnímate za dobrý krok. Merkúr vám prinesie nové myšlienky čo sa týka vašich hodnôt a priorít, podľa čoho si nastavíte ako zdravie, financie tak aj nový prístup k obchodovaniu. Super čas na biznis kurz alebo prednášku o marketingu. Nič však nerobte nasilu, pokým máte Mars na krku.

Kozorožec
Prišiel váš čas. Slnko vám vracia energiu chuť žiť, tvoriť, hovoriť a byť aktívny. Asc kozorožec vám sa ukáže nový kompas vo vašom živote a možno aj nový sprievodca. Slnko kozorožca sa môžete všeobecne posunúť vyššie v rebríčku kariéry, nastaviť si nové ciele a zlepšiť vzťahy s mužmi. Mesiac v kozorožcovi pre vás to nie je také ľahké teraz, ale pomôže vám to nastaviť si čistý štít vo vzťahoch. Každopádne tento mesiac využite každý deň na svoj úspech a neobzerajte sa dozadu. Všetko najlepšie!

Vodnár
Pre vás ako pre každé znamenie, pred narodeninami tento mesiac prináša útlm. Chuť spať, leňošiť, vypojiť sa zo sveta a proste hybernovať. Nie je to vhodný čas na riešenie životne podstatných vecí. Toto má byť vaša dovolenka, váš únik z reality, rehabilitácia a symbolická smrť. Z ktorej povstanete prvý deň Slnka vo vodnárovi. Vynikajúci mesiac na relax, ukľudnenie, meditácie, sebareflexiu a vhodný na pokec s duchovne založenými ľuďmi, dať si vyložiť karty alebo ísť k jasnovidke.

Ryby
Posledné dva mesiace vám pripravovali na tento. Kozorožec vám pomáha v tom, aby ste teraz stretli ľudí, ktorí vám najbližší mesiac vedia podať tie správne info či súradnice k splneniu vášho sna alebo tajnej túžby. Iní sa vďaka vysokým kontaktom, dostanete na prestížne miesta, VIP klubov, alebo celkovo do novej sorty spoločnosti, kde pre vás doteraz nebolo miesto, no odrazu je. Prejdite bránami a zabudnite, čo bolo pred tým.

Horoskopy pre Vás pripravila:
FB: AltairAstrology
IG: @altairastrology
WEB: www.altairastrology.com

Komentáre