Chcete vedieť, čo vás tento týždeň čaká? Prečítajte si v našom horoskope 1. časť

Tento týždeň sa zameriame na planétu Neptún, ktorú mnoho ľudí pri tomto návale zemskej energie ignoruje. Aj keď je jeho energia viac jemná podmýva naše podvedomie a učaruje nám či chceme či nie.

Baran 
Pre tento týždeň vás Neptún zavedie do vecí, ktoré máte hlboko uložené na dne oceánu vašej duše a dlho ste sa nechceli na to dno ani len pozrieť. Bola to slasť ignorovať, avšak pri retrográdnom Neptúne sa nedá unikať a treba sa ponoriť do vnútra. Na breh sa vám vyplavia určité situácie, ktoré vás kedysi nútili sa emocionálne odpájať. No to teraz už nepofunguje, pretože Neptún má pre vás novú stratégiu. Namiesto úniku do ďalekých krajín a bájnych fantázií a nechávania zodpovednosti na Vesmír, budete musieť veci jednoducho absolútne opustiť. Nechať ich odísť zo života až kým sa vám nestratia úplne z radaru. Kde máte ilúziu, že od života sa dá uniknúť?

Býk
Kde ste ako duša patrili pred tým a z akej skupiny ľudí ste sa odvibrovali? Láka vás niečo nazad? Chýba vám pocit kolektívu, v ktorom sa síce mihalo mnoho projekcií, no bola to zábav. Aké nočné kluby vás donútili konečne vypnúť z reality a dostať sa do tranzu? Možno je opäť na čase sa poobzerať po miestach, kde ste mohli stratiť svoju identitu a splynúť s prúdom davu. Kde nikto nič vážne neriešil a vy ste sa mohli stratiť aj pred sebou samým. Neptún chce aby ste pri nadmernom pracovaní a staraní sa o každého človeka vo vašom okolí nezabudli na to čo chcete vy. Straťte sa na chvíľku a nasledujte bieleho králika dolu čiernou dierou, odpútanie vám prospeje a budete na tento zážitok dlho spomínať.

Blíženci
Vám Neptúnia energia (okrem tých z vás s prominentne postaveným Neptúnom v horoskope) nie je jeho energia úplne po chuti. Irituje vás to, že vaša inokedy bystrá myseľ sa musí stretávať s mnohými nesprávnymi pokynmi, môžete si udať smer a aj si stanoviť plán, no nie a nie sa dostať k cieľu. Zahmlilo sa vám hlavne v náhľade na kariéru a to čo ste doteraz vnímali ako jasný pokrok. Taktiež sa javíte cez toto obdobie ostatným ľudom úplne inak, ako sa vidíte vy a váš verejný profil odráža iba projekcie ostatných. Môže sa o vás chybne písať alebo vás môžu ľudia nepriamo ohovárať. Ľudské projekcie sú bezodným džbánom predstavivosti a uštipačnosti. Skúšať niekomu niečo v tomto období vyhovoriť môže viesť k chaosu. Vyčkajte na obrat Neptúnu.

Rak
Pre vás je energia Neptúnu prívetivá a nápomocná, napriek tomu že vy ako raci si radi ulietavate na fantázií vždy keď ostatní blúdia v hmlách neptúnskych tranzitov vy naberiete jasnosť, veci do seba zapadnú. Vám sa vráti viera vo váš život, vo vyšší plán a pocítite túžbu vycestovať. Ako hypnotizovaní pod Neptúnom si nebudete uvedomovať žiadne myšlienkové bloky ani prekážky, a tým pádom si dovolíte vykročiť zo svojich ulít a nechať sa opantať dobrodružstvom. Ak ste sa kedysi dávno vzdali niečoho v čo ste verili no realita vás presvedčila o opaku, tento sen sa vám vráti nazad ešte silnejší ako bol predtým a vy sa budete môcť znova pre niečo nadchnúť.

Lev
Tak vám Neptún prináša silné spirituálne vyliečenie hlavne na hlbokej emocionálnej úrovni, podvedomia a dokonca aj z nevedomia sa vám odplavia veci, ktoré ste si ukladali a absolútne vytesnili z vedomia. Môžete sa upokojiť, prestať byť vecami a ľuďmi posadnutí, dokážete sa odpútať od závislostí a sebazrážania. Neptún vám prináša možnosť preseknúť paranoju a ilúzie ktoré ste živili o určitých situáciách a ľuďoch. Taktiež výjdete z predstáv, že ostatní ľudia nad vami majú kontrolu alebo, že sa musíte dobre obracať aby ste si zachovali reputáciu a nikto vás za chrbtom nebodol do hrude. Tieto halucinácie je možné absolútne očistiť a zbaviť sa tak manifestačného kolotoča.

Panna
Napriek tomu, že tento mesiac máte vo svojom znamení celý zástup planét. Neptún po vás žiada, aby ste si v diári našli čas obrátiť sa do minulosti a znova sa prepojiť s niekým, na koho ste stratili kontakt. Je to niekto, s kým ste mali veľmi nevšedné duchovné puto a vymykalo sa to vášmu bežnému spôsobu prežívania vzťahov. Bol to človek ktorý vám ukázal, že v živote neexistuje iba logika a štruktúra a tá voľnosť sloboda a ľahkosť vám vo vnútri chýba. Nie ste na to zvyknutí a aj napriek tomu, že takýto ľahkomyseľní ľudia by vám za normálnych okolností vadili, tento človek vás oslobodí. Nájdite ho.

Napíšte, či na vás horoskop sedel v komentári pod článkom.

Pre Vás pripravila

Instagram @AltairAstrology

Website – www.altairastrology.zohosites.com

FB & YT – Altair Astrology

Email : Altairastrology@gmail.com

Zdroj foto: nasaKomentáre