Posledné horoskopy v roku 2020

Milí čitatelia,

Ako mávnutím magickej paličky sme sa dostali až na koniec tohto roku. Nebol to jednoduchý rok a už len faktor, že sme v ňom mali až šesť zatmení, hovorí o veľkej záťaži, ktorú sme museli prekonať. Ani pre jedno znamenie, tento rok neposkytol výnimku a boli sme v tom naozaj spoločne. Rok 2020 sa ukončí veľmi vhodne a symbolicky. A to Splnom na osi Kozorožec a Rak.

Takže ešte, kým si strelíme šampanské a privítame nový rok 2021 poďme sa spolu pozrieť na to, čo nám ešte prinesie Spln. Samozrejme, že tento Spln najviac pocíti Kozoroh, Rak, Baran a Váhy.

Spln sa bude niesť v energií konečného porozumenia témy samostatnosti, rodiny a bezpečia.

Horoskopy si čítajte vždy pre svoje Slnko,Mesiac a Ascendent, aby ste dostali celkový obraz.


Baran

Pre vás, ako iste už viete, je tento Spln opäť frustrujúci a nesie v sebe výzvu vo vašej rodinnej sfére.

Bude pre vás spúšťať porozumenie pre témy ako bezpečie, zázemie, stabilita, súkromie a korene.

Prinesie vám konečné uvedomenie, týchto tém a podľa toho, ako ste sa v tomto roku k svojej rodine správali, sa vám energie vašej minulosti vyplavia na povrch a naučia vás lekciu. Toto pochopenie nemusí byť príjemné, ale bude potrebné a vy si z neho vezmete veľa do budúceho roka. Istý problém sa môže ukončiť vo vašej sfére vzdelávania alebo cestovania. Poprípade s učiteľmi alebo istou formou úradných osôb.


Býk

Pochopíte, že niektorí ľudia vo vašom živote nemusia byť na to, aby ste sa cítili ako celistvá bytosť. Pochopíte, že sa nemusíte na iných spoliehať, čo sa týka vašej vyjadrovacej schopnosti alebo tvorenia si známostí. Niečo sa ukončí vo vašich vzťahoch so súrodencami, susedmi alebo ľuďmi vo vašej vzdialenejšej rodine. Možno dostanete aj pocit, rozviazať isté zmluvy, na ktoré ste sa chceli dať upísať alebo spolupráce, ktoré odrazu naberú bezvýznamný pocit. Odložte tie kontakty, ktoré necítite autenticky. Nemusíte sa každému páčiť.A nemusíte stále pre niekoho niečo robiť. Istý problém sa môže ukončiť vo vašej sfére podvedomých strachov. Poprípade sa vymaníte z vzťahu, ktorý vás trápil.


Blíženec

Vám sa v tento posledný Spln, môže naskytnúť porozumenie a absolútne pochopenie lekcií okolo hmoty, majetku a financií. Niektorý projekt alebo práca vám môže priniesť hmotné výsledky, bonus, alebo posun na vyššiu úroveň. Taktiež sa dostanete do bodu kedy si uvedomíte, ako ste vo svojich hodnotách vyzreli a, ako ste sa vnútorne zmenili. Tieto cenné lekcie z tohoto roka, si prenesiete do budúceho a ešte ich veľmi dobre zúročíte. Ak ste mali nejaký problém s financiami alebo problém prijímať potravu, postupne sa problém vytratí. Uvoľníte staré vzťahy a aj spôsob správania sa k druhým.


Rak

Spln sa deje vo vašom znamení, a preto to, čo sa ukončí, to, čo nadobudne silu a plnosť, bude vaša duša. Vaše vnútro a spôsob akým sa budete dívať na seba a ľudí okolo vás. Je dosť možné, že budete prehodnocovať vzťah k ženám, k sebe a k matke. Isté spôsoby, akým ste doteraz vnímali život a smerovanie vo svojom živote sa zocelí. Vyrastiete, ako osobnosť a aj vaše vnútorné dieťa troška podrastie. Je možné, že budete mať chuť radikálne zmeniť svoj výzor alebo niečo na svojom fyzickom tele. Kľudne môžete, ale až tri dni po Splne, aby ste potom nemali pocit, že ste konali čisto z pocitov a nadšenia pred koncom roka. Niektoré veci, ktoré vás trápili v zdraví, sa pominú.


Lev

V prvom rade, budete opúšťať svoje staré vzťahy. Niektorých partnerov, potencionálnych milencov alebo ľudí, s ktorými ste doteraz ešte plánovali aké také aktivity. Odrazu pocítite, že prelomom nového roka, sa chcete aj vy sústrediť na nových ľudí a nové aktivity. Spln sa odohrávať vo vašom podvedomí, a preto si dobre sledujte sny. Budú niesť zaujímavé odkazy. Ak si sny nepamätáte, venujte pozornosť aspoň inšpirácií, ktorá sa k vám dostáva počas relaxu. Vhodný čas sa absolútne zastaviť a dať sa na hlbší spánok, meditáciu alebo iný typ relaxu. Budúci rok bude zaujímavý, hlavne pre vás, a preto sa šetrite.


Panna

Vám nesiem magické správy. Spln vám pomôže, aby ste si splnili, nejakú túžbu, sen alebo želanie, ktoré ste nosili hlboko v sebe už veľmi dlho. No nechceli ste si ho pripustiť. Tvárili ste sa, že vám nič také nie je treba, no hneď, ako uvidíte prvé náznaky toto, že by ste mohli dostať to, čo ste chceli, sa vám rozžiaria očká. Nebojte sa nastaviť hranice svojej citlivosti trošku nižšie a tým inšpirrujete aj tých najzatvrdnutejších cynikov vo svojom okolí. Ak máte niekoho radi alebo s niečím súhlasíte nehanbite sa o tom hovoriť a podporiť skupinu, ktorá s vami rezonuje.


Váhy

Spln sa dotkne aj vás silnejšie ako iných, a to hlavne ak máte okolo seba niekoho veľmi tvrdého, ktorý vám rád šliape na hranice. Budete skúšaný, ako ste pochopili lekcie tohoto roka vo vašich vzťahoch. Tento Spln vám prinesie uvedomenie o tom, ako si vytvoriť vlastnú autoritu a vlastné hranice. Na druhej strane ak ste sa snažili nájsť svoju kariéru alebo ste hľadali prácu môžete naraziť na príležitosť, ktorá vás donúti stratiť strach z moci a vedenia. Môže ísť aj o váš vlastný nápad na malé podnikanie, kde budete môcť a musieť byť sami sebe šéfom vy. Pochopíte, že stáť na čele alebo viesť iných vám nie je až také nepríjemné. Dokonca sa vám to bude páčiť.


Škorpión

Koniec roka prináša Spln vo vašej sfére ideológií. Možno ste tento rok tápali vo význame niektorých vecí, ktoré sa vám diali, nevedeli ste si zaradiť skúšky, ktorými ste prešli alebo konfliktami, ktoré sa na vás hrnuli. Je čas pochopiť, že každý nepriateľ vonku, je váš vlastný nepriateľ vo vašom vnútri. Keď sa vysporiadate s tým, nebudete musieť siahať po zdbraniach, ktoré ničia iných ľudí, ale aj vás samých. Takže je dosť možné, že ak ste pripravený na mier. Spln vám prinesie moment osvietenia alebo synchronicitu či odkaz z neba, ktorý vám pomôže tento pokoj v sebe nájsť.


Strelec

Pre vás sa Spln odohráva na hlboko duchovnej úrovni a je dosť možné, že vás bude z vonku trigerovať niekoľko vecí naraz. Bude sa vám Mesiac snažiť ukázať, kde trpíte irelevantným strachom, kde sa limitujete, blokujete a sami seba sabotujete. Dokonca sa môže u vás uzavrieť temná minulosť či strach z niektorých častí samého seba, ktoré ste sa až doteraz snažili ignorovať. Sami pred sebou neutečiete, ale, čo môžete urobiť, je integrovať, a teda prijať svoje temné ja do svetla, do seba, a teda stvoriť silnejšie Ja v priebehu okamihov. Nepodceňujte tento proces, a ak potrebujete vyhľadajte pomoc od skúsených ľudí, ktorým dôverujete.


Kozorožec

Spln sa deje na vašej osobnej osi Vy verzus vaši partneri. V istom zmysle ide o uvedomenie si toho, čo a či niekoho pri sebe naozaj potrebujete. Ak áno, tak koho, aký tento človek má byť. S akými ľuďmi sa chcete obklopovať a kto je pre vás cenným spojencom. Budete Splnom vyzvaný pochopiť hodnotu tých, ktorí tam pre vás boli a tých, ktorí iba mali veľa rečí a činy utíchli pri prvom momente. Niektoré problémy vo vašom partnerstve či manželstve sa môžu ukončiť. A niektorým z vás sa na konci roka môže podariť zhmotniť si novú známosť, a teda splnenie sna o vzťahu. Držím palce a krásne Narodeniny. Pozor na investície do vecí, ktoré ste skúšali pred tým a viete, že nebudú fungovať. Hlavne, čo sa týka vzdelávania a informácií.


Vodnár

Pre vás Spln prináša ukončenie a dohotovenie v oblasti zdravia a práce. Ak ste doteraz mali ťažkosti v zamestnaní, niektorí dáte výpovede alebo sa vaše potiaže skončia odchodom kolegu či šéfa. Iní z vás ste si mohli zúfať pre nuloívú sebadisciplínu, čo sa týkalo zdravia alebo denných aktivít. Ak ste sa na dennej báze venovali zbytočnostiam, pochopíte to a upravíte si svoj denný režim na úplne nový. Taktiež sa môžete dostať von z nezdravých návykov, jedla, zlého pohybu alebo práce, ktorú ste odkladali. Vystúpite aj z vrstiev a skupín ľudí, z ktorými už nebudete cítiť autentické spojenie a nájdete si nové okruhy a priateľov.


Ryby

Spln sa odohráva v sfére detí a rodičovstva, prinesie vám pochopenie istých rodičovských dynamík vo vašom živote. Ak deti nemáte, budete vy to dieťa a dynamika sa spustí medzi vami a vašimi rodičmi. Taktiež poviete ahoj a ďakujem, istej aférke alebo romániku, ktorí už pre vás nemá cenu a pohnete sa zas k niekomu novému a šarmantnému. Ak ste vo vzťahu môžete očakávať porozumenie toho, že denný život máte narušený povinnosťami a netrávite dostatok kvalitného a hlavne zábavného času spoločne. Napravte to a uvidíte koľko radosti a ľahkosti presvetlí váš nový rok.


Tak priatelia,

Ďakujem vám zo srdca, že ste si počas celého roka, čítali moje Horoskopy, že sa vám páčia a zostali ste im verní. Veľmi sa teším na nový rok 2021, kde je mojim zámerom zlepšiť kvalitu mojich Horoskopov. Teší ma, že spoločne kráčame po ceste životom týždeň, čo týždeň a vy sa spoliehate na podporu Hviezd.

Majte nádherný Silvester a ešte lepší nový rok 2021, nech svetlo Vesmíru vedie vaše kroky aj v tej najväčšej tme. A pamätajte si, že, hoci nie vždy hviezdy vidíme, vždy sú tu s nami. A kúsok z nich je vo vás všetkých.


Vaša Vivian Altair ♥Komentáre