Horoskop na tento týždeň: Čo vás čaká podľa vášho znamenia?

Tento týždeň je posledným týždňom roka a my doň vstúpime s Kozorožím stéliom ale hlavná fáza tohto týždňa je Temný Mesiac – je to fáza úplného prekrytia Slnka s Mesiacom, ktorý nie je vhodný na manifestáciu, ako sa všade inde dočítate. Ale na sebareflexiu a vnímanie vecí okolo seba do hĺbky. Vynikajúce na očistu ťažkých, temných a toxických energií a úplného detoxu. Svoje Horoskopy si vždy čítajte pre celé Kozmické ID.

Baran
Temný Mesiac v Kozorožcovi je pre vás poslednou výzvou 2021. Nemusíte preberať na seba všetko čo sa od vás vyžaduje. Každý deň je nová šanca obrátiť sa do svojho vnútra a presmerovať všetku energiu do toho detského sna, ktorý je vášmu srdcu viac autentický a použiť svoju neoblomnú Baraniu vôľu pre seba samých a vaše skutočné šťastie.

Býk
Pre vás Býkov sa Temný Mesiac v Zemi odzrkadlí vo vašom vnímaní zmyslu chodu života. Nebojte sa tejto zmeny a skúste sa jej odovzdať. Máte právo sa meniť a vyvíjať. Myseľ sa môže stať strnulou a je podstatné si uvedomiť, kedy sa premení na naše vnútorné väzenie. Ak dokážete vyjsť z vlastnej zakorenenej perspektívy, budete si môcť zmanifestovať to, po čom toľko túžite.

Blíženci
Pre vás Blížencov sa tento Temný Mesiac prejaví na veľmi hlbokej emocionálnej a podvedomej úrovni. Tomu môže predchádzať nepríjemná situácia alebo triger, ktorý pootvorí staré rany či krivdu. Môže ísť o fyzickú rovinu, citovú alebo mentálnu. Nech je to čokoľvek nesnažte sa svoje pocity potláčať vorkoholizmom ani ničím iným.

Rak
Pre vás je celková energia Temný Mesiac priamo opozícií. Mesiac je vašim mentorom a poukazuje na vaše vzťahy. Správanie, s akým ste doteraz pristupovali k ľudom a dávali im zo seba všetko, jednoducho neprináša to, po čom túžite. Mesiac v Kozorožcovi - vašej druhej polovičke vám pomôže prekonať skľúčenosť zo samoty a pocitu, že vám nikto hlbšie nerozumie a budete schopní sa na vzťahy pozrieť s novými očami.

Lev
Temný Mesiac vám môže pomôcť sa konečne zbaviť všetkých nezdravých návykov, ktoré zahlcujú vaše telo a oberajú vás o energiu. Správna strava určená presne pre vás dokáže obrátiť všetko na ruby. Urobte si čas a priestor na oslobodenie vašej mysle a tela od toxických látok. Navštívte výživového poradcu a budete prekvapený, aký zázrak sa skrýva v dobrom a správnom jedle.

Panna
Pre vás Panny je posolstvo Temného Mesiaca spojené s vnútorným uvedomením si nezávislosti. Bloky, ktoré vám vnútorne bránili v kreativite, vo vašich snoch, v uvoľnenej zábave a napredovaní ako osobnosti sa pomaly rozplývajú. Nemusíte sa ich držať pre ži-adnych z benefitov, ktoré sa za nimi doteraz skrývali, môžete dôverovať Vesmíru, že kroky do neznáma sú kroky do lepšej budúcnosti.

Váhy
Temný Mesiac je pre vás silné hlavne vo vašom vzťahu s Matkou a ženami vo vašom živote. Ponúkne sa vám uvedomenie, aké to naozaj je byť ženou v tomto svete a odkiaľ môžete čerpať silu. Čo vo vás vyvolá slovo patriť niekam, alebo patriť k niekomu? Je možné, že pre vás doposiaľ rodina znamenala iba seba potláčanie a kompromis, no máte otvorené dvere do minulosti, v ktorej objavíte viac ako len spomienky.

Škorpión
Škorpióni počas tohto Temného Mesiaca zvlečiete ďalšiu kožu. Vaše základné náhľady na život, ktoré ste si tvorili počas každodenných prežitkov po dlhé roky, sa môžu odlúpnuť ako šupka cibule. Inšpirujú vás ľudia vo vašom okolí, kolegovia či príbuzní. Zistíte aj že už nechcete trpieť na určitých kamarátskych vzťahoch tak, ako doteraz len zo zvyku. Nemusíte sa nechať týmito vzťahmi definovať a ani ovplyvňovať.

Strelec
Pre vás Strelcov veci, ktoré doteraz dávali pocit fyzického bezpečia sa môžu zmeniť a ukázať v novom svetle. Tak budete môcť pochopiť, že skutočná stabilita spočíva vo vašom vnútri. Témy pre vás sú hodnota, krása, chuť, pôžitok a názor na ne sa môže radikálne pretransformovať, a tým aj vaše správanie sa k okoliu, ženám peniazom a veciam, ktoré vlastníte. Nie je v tom žiaden limit.

Kozorožec
Pre Vás Kozorožcov sa Temný Mesiac zameral na to, kto ste vo svojej pravej podstate. Prichádza k vám možnosť sa vidieť z pohľadu pozorovateľa či už cez vnútorné uvedomenie, sny alebo projekcie. Uvedomením si seba samých a porozumeniu kým ste teraz, vám osvetlí, kým chcete naozaj byť. Spôsob, akým pristupujete k situáciám, ľuďom, obliekaniu, gestikulácií a vyjadrovaniu.

Vodnár
Temný Mesiac vás postaví do situácie, kedy  sa vám môže dostať posolstva v snoch alebo v momentoch, kedy sa zasnívate a ponoríte do mimo zmyslovej hladiny. Hlboké precitnutia do pocitov odpustenia, jednoty, uvoľnenia, odovzdania a splynutia so všetkým navôkol ot-vára Mesiac pre vás a vašu dušu. Môžete nechať odísť svoj postoj k celému ľudstvu ako takému, k sociálnym normám, precitnúť do osobnostnej a vnútornej reformy.

Ryby
Temný Mesiac vás upovedomuje na vaše miesto v spoločnosti a spoločenskom okruhu. Kto je naozaj vaším spojencom v tomto živote, vaším duchovným príbuzným, a kto je iba prechodnou stanicou. Sociálny kruh, v ktorom ste doteraz figurovali a jeho vnímanie sa vo vás môže meniť, čo ovplyvní a vytvaruje aj vaše dlhodobé ciele.


Komentáre