Týždenný horoskop: Chcete vedieť, čo vás tento týždeň čaká?

Nový týždeň začíname s presunom Merkúru do váh bližšie k Venuši. Tento rok sme v predstihu v istých energiách, a preto je podstatné nečakať na slnečný pohyb do váh, na to, aby sme riešili úrady, papiere a dlhy. Energie sú spustené už teraz a je vhodná doba na otváranie všetkého čo nesedí s harmóniou, pokojom a mierom. Takže tento Horoskop sa bude zameriavať na to, kde sa vám Vesmír snaží vyrovnať energie, nastoliť mier a spravodlivosť.

Baran
Vám sa otvárajú všetky situácie postupne s vašimi najbližšími priateľmi, partnerom alebo klientmi, kde sa niečo vychýlilo z harmónie. Kde nie je nastolená spravodlivosť medzi vami a druhou osobou. Ak niekomu niečo dlžíte toto je oblasť vyrovnania. Na druhej strane môžete aj kapitalizovať s príchodu nových klientov a dostať nové ponuky na prácu. Tí nezadaní z vás môžete riešiť nový flirt alebo záujem ostatných o vašu osobu. Ak ste vo vzťahu snažte sa, aby veci boli povedané a hodnoty nastavené jasne. Aby ste sa so svojou polovičkou cítili rovnocenne.

Býk
Vám táto energia otvára témy spravodlivosti a vyrovnania v pracovnej oblasti. S kolegami, so šéfom a s najbližšími spolu pracovníkmi. Ak vaše denno denné povinnosti presahujú mieru únosnosti budete sa musieť poobzerať po vyčistení. Ak vám niekto dlží peniaze za vašu prácu, prídu vám nazad. Ak niekomu dlžíte vy j potrebné to zaplatiť. Tak tiež sa Vesmír bližšie pozrie na vaše zdravie a či správne vnímate signáli svojho tela. Ak ste niečo zanedbali z lenivosti, očakávajte zosilnenie tém a možno aj samotného symptómu či choroby, aby ste sa na ňu sústredili.

Blíženec
Tým z vás ktorí máte deti sa môže otvoriť téma spolu rodičovstva alebo dynamika, ktorý rodič sa stará o čo a či. Ak máte dospelé deti môžete si s nimi riešiť svoje spory, alebo ich perspektíva nemusí byť vaša a nemusí prichádzať k doladeniu. Tí z vás bez detí si môžete riešiť situácie a hľadať mier a vyrovnanie vo vašom mileneckom vzťahu. Niečo sa mohlo vychýliť z dráhy a treba to opätovne zaradiť do chodu. Tí z vás nezadaní, môžete stretnúť flirt alebo úlet. Ak je vo vás všeobecne nahromadená energia, skúste ju vyventilovať umením alebo športom.

Rak
Vám do života môže prísť veľmi harmonické obdobie hlavne v rodine, ak budete správne počúvať Merkúr a nebudete si vytvárať domnienky. Venuša vo vašich vzťahoch chce nastoliť diplomaciu, aby ste mohli byť mediátorom vo vašich rodinných konfliktoch. Ak máte naštrbený vzťah s rodičmi, toto je super čas na ich vyriešenie alebo zakopanie vojnovej sekery s príbuznými. Ak máte aj vlastnú rodinu môžete to byť vy, kto prinesie späť pokojnú atmosféru. Vhodný čas na nové dekorovanie bytu či spálne.

Lev
Vy sa môžete dať do vyrovnávania vzťahov so svojimi súrodencami. Môže to byť mierové konanie alebo konflikt, za ktorým čaká vyššie pochopenie. Každopádne nie len v tejto oblasti je aktívna energia Váh ale aj vo vašom všeobecnom okolí a teda aj so susedmi, spolužiakmi alebo vašimi priateľmi. Tie vzťahy v ktorým niečo nesedí podľa vyššieho zákona sa budú upratovať a nemusí to byť príjemné, no rozhodne sa ponaučíte. Ak plánujete cestovať skúste všetko vybaviť do najbližších dní. Ak sa rozhodujete o ďalšom vzdelávaní, toto je čas na prihlásenie sa.

Panna
Vám táto energia prináša nastolenie vyrovnania o vašich majetkoch, čo vlastníte a nie je vaše,a lebo čo vám niekto vzal, no patrí vám? Ak máte nejaký spor alebo súd o majetky tento rok by sa mohli ukončiť. Ak splácate pôžičku a iné finančné záležitosti, dbajte na to, či podmienky sú naozaj vyrovnané a fér, či vám  niekto nepridáva na percentách a podobne. Ak máte financie v poriadku môže sa vám naskytnúť príležitosť do niečoho investovať, niečo hodnotné dostať alebo začať sporiť na väčší sen. V prípade, že máte ex partnera a niečo vám dlží očakávajte vyrovnanie do Novembra.

Váhy
Vy ste momentálne v silnej vyrovnávacej energií. Vami doslova prechádza Venuša aj Merkúr. Na jednej strane ak máte Asc Váh ste príťažlivejší, viac diplomatickí a všetko viete dostať na svoju stranu. Všetky nespravodlivosti sa môžu narovnať v najbližších dvoch mesiacoch! Ak ste mesiac Váh, partnerstvo a vzťahy sa dostanú do silno karmického poriadku a každý čin bude vo fyzickej rovine hmatateľný. Ak máte Slnko Váhy budete si vyrovnávať energie s otcom, mužmi a vo vašej kariére. Tiež môžete stretnúť dôležitú osobu alebo partnera.

Škorpión
Vám sa môžu veci vyrovnávať mimo zmyslovo, ak neviete o tom kde máte čosi v živote nevyrovnané nájdete to v podvedomí, kde vám to môžu vyplaviť sny. Takže momentálne je pre vás extra podstatné, aby ste si ich všímali a ich symboliku. Na druhej strane dbajte na to, aby ste sa nedostali do milostného trojuholníka alebo neprišli o ľudí a veci na ktorých vám záleží, len ste im to zabudli dávať najavo. Taktiež ak máte pocit, že sa vám veci vymykajú kontrole, je podstatné sa obrátiť viac do vnútra, ako riešiť veci agresiou a manipuláciou veci okolo seba.

Strelec
Vy sa môžete začať rozhliadať po extérnom financovaní vašich projektov, alebo skupinového snaženia sa. Ak chcete v spoločnosti vykonať zmenu, treba na ňu financie. Dajte o sebe a svojich ideách najavo ľuďom online alebo aj cez rôzne platformy a môže sa vám dostať nesmierna podpora dokonca aj od cudzích ľudí, ktorá vás môže vyštartovať vyššie. Taktiež mnohí teraz môžete vyriešiť konflikty so svojimi svokrovcami alebo skupinami ľudí v ktorých ste sa necítili dobre.

Kozorožec
Prichádzate do obdobia vyrovnávania vo vašej kariére, ak vám ju niekto pošliapal, alebo vám uberal zo zásluh dostane sa táto situácia do mieru. Vráti sa vám autorita tam kde vám patrí a vyriešiť si môžete aj vzťah s otcom, šéfom alebo úradmi. Na druhej strane môžete stretnúť signifikantnú osobu do vašej kariéry a jej pokračovania alebo vám niekto blízky, či partner pomôže s jej smerovaním. Niektorí podpíšete povýšenie alebo dostanete viac peňazí.

Vodnár
Ak ste v minulosti prechádzali súdnymi procesmi, ktoré nevideli vyššiu pravdu, môžete očakávať zmenu a naklonenie misiek váh na stranu integrity a pravdy. Niekedy to trvá dlhšie ako by sme chceli ale nakoniec nič nezostane nevyrovnané. Tí z vás, ktorí ste mali problém v štúdiu alebo so svojimi lektormi, učiteľmi, lídermi, či ľuďmi ktorých ste obdivovali môžete prísť z zmiereniu. Poprípade ak ste doteraz nasledovali ľudí, čo nežijú ich integritu a autenticitu ich hlásania, odídete od nich.

Ryby
Pre vás Váhy vždy odkrývajú ten najsilnejší tieň vo vašom podvedomí, čiže sa budete zaoberať dosť vlastným vnútrom a nastoľovať mier medzi časťami seba, ktoré nežijú v súlade. Nebude to ľahké a počas dvoch mesiacov môžete hore dole riešiť veľmi hlboké vnútorné nastavenia. Pozor na súdne spory a zbytočné branie zákona do vlastných rúk. Ak ste v procese rozvodu, nesnažte sa z hnevu a ublíženia obrať vašu polovičku, nepodarí sa vám to ale ani vice verza.

Pripravila

www.altairastrology.com


Komentáre