Ste tehotná? Prekvapte svoju rodinu a priateľov na party, kde sa dozvedia pohlavie

Ak ste tehotná alebo plánujete byť, máme pre vás zábavné tipy ako preniesť vzrušenie z odhalenia pohlavia vášho bábätka aj na rodinu a známych. Inšpirácie sme hľadali ako inak v Amerike – u „odborníkov“ na rôzne tipy party a zábavy ako takej! 


Chlapček či dievčatko? Najčastejšia otázka, ktorú dostáva budúca mamička od príbuzných, okoloidúcich či priateľov. V čase, keď sa už bruško nedá zakryť nastáva obdobie, v ktorom si gynekológ začína „byť istý“ pohlavím plodu. 

Ak plánujete zistiť a zdieľať pohlavie vášho dieťatka skôr ako sa narodí, tu je návod ako naplánovať párty „na odhalenie pohlavia“, ako aj pár nápadov na tvorivé večierky, ktoré vám spríjemnia čas čakania na pôrod. Akonáhle je to „vonku“, môže zábava pokračovať pri plánovaní mena pre maličkého.

1.Ten pre nás „najtvrdší“ spôsob je, keď ani budúca mamička nevie pohlavie svojho dieťatka skôr ako všetci ostatní. Funguje to tak, že gynekológ napíše pohlavie dieťatka na papier, vloží do zalepenej obálky a tá poputuje k cukrárke, ktorá pripraví tortu na párty. Do nej zakomponuje ružové či modré lentilky, prípadne jej korpus zafarbí jedlou prírodnou farbou, ktorá sa ukáže až po rozkrojení torty. Čo hovoríte, chcete sa nechať prekvapiť spolu s vašimi hosťami na párty? 

2.Iný spôsob je, keď na párty prinesiete latexové balóny, ktoré sa dajú už zakúpiť aj v slovenských eshopoch zameraných na párty príslušenstvo. Predávajú ich buď s modrými alebo ružovými konfetami...a postup si už viete domyslieť. Párty balón sa pred očami prizvaných známych prepichne budúcimi rodičmi. A konfety lietajú vo vzduchu a „farbia“ všetkých oslavujúcich.

3.Niekto „tretí“ vám pripraví krabicu, do ktorej zabalí balóny buď v modrej alebo ružovej farbe. Ideálne napustené héliom. Krabica sa na párty otvorí a z nej do vzduchu vyletia balóny, ktoré predstavujú farbu pohlavia dieťatka.


Tak čo poviete, vyskúšate niektorý z našich tipov? Ak sa rozhodnete pre tento typ zábavy, naše tipy radíme do skupiny „bezpečných“. Párik ako inak z Ameriky – Mike a Rebecca Kliebertovci sa rozhodli párty s touto témou poňať bizarnejšie a prizvali si na oslavu svojho 3 metre dlhého aligátora Sally. Pohlavie mal odhaliť tak, že sa zahryzne do melóna naplneného modrým slizom. Ako inak, video sa stalo virálnym. Ak si ho chcete pozrieť, nájdete ho TU  (no prosím, nehľadajte v ňom inšpirácie ). 

Zdroj foto: Pexels

Komentáre