Nech žijú Neonky! Plavky od Nely Slovákovej si jednoducho zamilujete

Neonky je názov značky plaviek Nely Slovákovej. Vznikli tesne po jej víťazstve v Hoteli Paradise v roku 2014. Od tej doby prešla Nela s jej Neonkami obrovský kus úspešnej cesty. 

Plavky od Nely nosí viac ako tisíc zákazníčok po celom Česku a Slovensku, vrátane známych osobností ženského pohlavia. Plavky Nela predáva aj do Ameriky, Austrálie, Nemecka, Rakúska, Írska, a pod. 

Neonky sú závislosť
Neonky sú založené predovšetkým na farbách. V novootvorenej kamennej predajni v Brne, v Paláci Jalta, si môžete vybrať z desiatok farieb, limitovaných edícií, tak ako aj zo značkových látok Dolce&Gabbana, Versace a iných. Nela to jednoducho vie a svedčia o tom jej spokojné zákazníčky a množstvo predaných plaviek. Jej prehliadky sú veselé a energické, mali sme možnosť ju zažiť na prehliadke v Bešeňovej.

Nela Slováková to proste vie
Nedávno sme mali možnosť Nelu spoznať a nafotili sme s ňou letný editoriál. Pozývame vás do tejto horúcej galérie! Nela je energická žena, ktorá má priority pokope a vie, čo chce. Je veľký profesionál v tom, čo robí. Cit pre módu jej nechýba, o čom svedčia originálne a nápadité strihy plaviek.


Plavky sú dôležitá a nenahraditeľná súčasť každého ženského šatníka. Správny výber strihu a farby Vám podčiarkne ženské krivky. Avšak dobrý úsudok nikdy nie je na škodu, treba vedieť aké plavky vašej postave polichotia, a ktoré naopak nie. Neline Neonky nesú prvky najnovších módnych trendov zo svetových mól. Veľmi sa tešíme z tejto štýlovej spolupráce. Pozrite sú horúci letný editoriál.

Pozrite sa s nami ako to celé prebiehalo, prinášame Vám aj krátke backstage video z fotenia.

Foto: Viktória Akbariová
Vizáž, styling: Jana Kočišová
Modelky: Nela Slováková, Lucie Kohoutková
Video: Martin Rinčo, Jozef Benedik

Páči sa vám náš plavkový editorál? Napíšte nám do komentára pod článkom.

Komentáre