Pikoška z postele Mily Kunis a Ashtona Kutchera je vonku!

Charizmatická herečka Mila Kunis a jej kolega Ashton Kutcher tvoria pár už od roku 2012. Svoje súkromie si starostlivo strážia, o to väčšie prekvapenie bolo, keď prezradili tajomstvo priamo zo svojej spálne.

Máloktorý hollywoodsky pár spolu pôsobí tak harmonicky, ako táto dvojica. Mila Kunis a Ashton Kutcher sa v posledných rokoch venujú najmä svojej rodine a výchove dcérky Wayatt a syna Dimitriho. Nedávno sa však nechali nahovoriť na spoločne účinkovanie v reklame pre obľúbenú značku chrumiek Cheetos, ktoré nájdeš v našich obchodoch.

V nedávnom rozhovore pre americkú Today Show sa dvojica rozhovorila nie len o nakrúcaní tejto reklamy, no tiež o tom, ako trávia obdobie pandémie. Mila sa stala veľkým fanúšikom úspešného seriálu Bridgerton na Netflixe, jej partnera však tento titul až tak neoslovil. "Spal ako zabitý. Uprostred piateho dielu, keď to vrcholí sa zobudil a spýtal sa ma, či pozerám porno. Bol z toho v šoku." Kutcher svoju reakciu nepoprel, práve naopak. "Vôbec so nechápal, čo sa deje. Zľakol som sa. Boloto hrozné, ako keby v našej posteli bol niekto ďalší.“

Zdroj foto: instagram.com/aplusk 

Komentáre