5 slovenských make-up artistiek, ktoré sa na Instagrame oplatí sledovať

Slovenky svetovej kvality, ktoré svojou prácou dokazujú, že aj v našich končinách máme bezkonkurenčné talenty. Svedomitosť, precíznosť, originalita, ale aj pokora a láska k svojej práci. To je to, čo tieto ženy spája. Tieto ženy to veru so štetcami vedia, každá z nich má svoj jedinečný štýl a zanecháva unikátny rukopis svojej práce.

1. Jana Olšinská
https://www.instagram.com/janaolsinska/?hl=en
Janka je zakladateľkou jednej z najlepších makeup&fashion akadémii na Slovensku - STUDIO22, kde pôsobí aj ako lektorka. Okrem toho pracuje aj na rôznych iných projektoch, napríklad na veľkých televíznych reklamách , či editoriáloch do časopisov. Je veľmi inšpiratívna a múdra žena s dobrými názormi. Je jednou z mála zástankýň prirodzenosti a naturálneho makeupu, čo ju bezpochýb robí výnimočnou. Svoju prácu robí naozaj s citom.
2. Veronika Porubská / Meloniewild
https://www.instagram.com/meloniewild/?hl=en
Slovenská šampiónka v makeupe z roku 2016 , u ktorej je vidieť neustály progres. Jej precíznosť a schopnosť pre detail z nej robí jednu z top makeupartistiek na SR. Kreativita v líčeniach jej skutočne nechýba, rada experimentuje s farbami, či trblietkami. Táto sympatická osoba si nás jednoducho získala.3. Eva Suchterova
https://www.instagram.com/makeupbysuchterova/?hl=en
Unikátny rukopis a spôsob, akým sa Eva prezentuje sa nedá prehliadnúť. Dokonalosť v detailoch, estetické cítenie! To, čo vytvára na ženách sa nedá nazvať inak, ako umenie.
4.  Simona Ivanová
https://www.instagram.com/simonaivanova.makeup/?hl=en
Ďalšou zajímavou osobou na scéne je Simonka, ktorá sa živí komerčným makeupom. Jej klientelu tvoria prevažne bežné ženy, ktoré mení doslova na princezné. Jej práca je originálna, svojská a štýlová. Simonka má veľký cit pre makeup a dokonale vie, čo danej žene sedí a naopak, nie.
5. Veronika Vargová
https://www.instagram.com/make_upveronikavargova/?hl=en
Vždy usmievavá blondínka, veľmi obľúbená vizážistka slovenských celebrít. Jej práca zdobí obálky mnohých slovenských časopisov, no nezanevrela ani na svoje stále klientky. V svojej práci sa jednoznačne našla, robí ju s láskou a vždy príjemnou energiou, ktorú okolo seba zanecháva.
Komentáre