Novinka v McArthurGlen Designer Outlet Parndorf: Počas Fashion Shopping Weeku môžete nakupovať v čase od 9:00 do 21:00.

Trendsetteri pozor - McArthurGlen Designer Outlet Parndorf v auguste pre milovníkov módy pripravil úplne nový zážitok z nakupovania plný horúcich zliav! Vďaka predlženým otváracím hodinám môžete nakupovať od pondelku do piatku v čase od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 9:00 do 18:00. Muži aj ženy tak môžu svoje nákupné chúťky uspokojiť počas Fashion Shopping Weeku od 24. do 29. augusta a ušetriť až 50% z outletovej ceny. Tešiť sa môžet na letné kolekcie známych luxusných, lifestyle a dizajnérskych značiek, ako sú Adidas, Diesel, Guess, Converse, Under Armour a mnoho ďalších. Nakupovanie samozrejme prebieha v súlade so všetkými oficiálne predpísanými zdravotnými a bezpečnostnými opatreniami. V približne 160 obchodoch so širokou škálou značiek a veľkým výberom módy, šperkov, obuvi, športového a rekreačného oblečenia, domácich potrieb, ako aj veľkého množstva hier a oblečenia pre deti, vďaka ktorým je nakupovanie ešte zábavnejšie. Letné potešenie z nakupovania si môžete užiť ešte pred príchodom jesene.


Mario Schwann, Manažér centra McArthurGlen Dizajnér Outlet Parndorf:

Pekný koniec leta a zároveň skvelý začiatok jesene: Chceme našim návštevníkom ponúknuť zážitok z nakupovania plný skvelých zliav. Počas Fashion Shopping Weeku s predlženými otváracími hodinami v pondelok až piatok od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 9:00 do 18:00 sa môžu naši hostia tešiť na špeciálne ponuky.“


Otázky adresujte prosím na:

Neopublic

Dušan Marko

Telefón: +421 911 705 545

E-mail: dusanm@neo.skO MCARTHURGLEN

McArthurGlen Designer Outlet Parndorf

McArthurGlen Designer Outlet Parndorf otvoril svoje brány v roku 1998. Dnes patrí centrum medzi najväčšie dizajnérske outlety v strednej Európe a zamestnáva 1900 ľudí, čím sa stal najväčší súkromný zamestnávateľ v Burgenlande. Vo fiškálnom roku 2018/19 navštívilo centrum vyše 6,1 miliónov zákazníkov. Základom obľúbenej nákupnej destinácie je mix skvelej atmosféry v 160 obchodoch pripomínajúcich dedinku. Zákazníci tu nájdu obľúbené značkové, športové i luxusné predajne z aktuálnej sezóny zlacnené o 30 až 70 percent. Centrum taktiež ponúka množstvo služieb vrátane denného shuttle busu z Viedne.

Ďalšie informácie nájdete na stránke www.designeroutletparndorf.comO McArthurGlen Group

Skupina McArthurGlen Group, vedúci vlastník, developer, a taktiež prevádzkovateľ Designer Outletov bola založená v Európe firmou Kaempfer Partners v roku 1993. Priekopník v outletových retailových predajniach v európskom regióne, spoločnosť McArthurGlen vybudovala takmer 655 000 m² predajnej plochy. V súčasnosti skupina prevádzkuje 24 McArthurGlen dizajnérskych outletov v deviatich krajinách: v Rakúsku, Belgicku, Nemecku, Francúzsku, Grécku, Taliansku, Kanade, Holandsku a v Anglicku s celkovým obratom viac ako 4,5 miliardy eur ročne.


Centrá, ktoré pokrývajú najvyhľadávanejšie luxusné a prémiové značky, sľubujú viac ako 90 miliónom zákazníkov cenovo zvýhodnené nákupy po celý rok v pulzujúcom a kvalitnom nákupnom prostredí.


V roku 2013 sa spoločnosť McArthurGlen stala spoločným podnikom medzi partnermi spoločnosti Kaempfer Partners a spoločnosťou Simon Property Group Co. (NYSE SPG), čím sa stali popredným svetovým poskytovateľom špičkových nákupných, stravovacích a zábavných destinácií.Komentáre