Paris Hilton oslávila 40-ku a opäť sa zasnúbila!

Na svete nie je azda nikto, kto by nepoznal dedičku hotelového impéria Hilton. Škandalózna blondínka Paris pár dní dozadu oslávila svoje 40. narodeniny a zdá sa, že by sa konečne rada usadila a založila rodinu.

Oslava narodenín ako z rozprávky. Nikoho zrejme neprekvapí, že si Paris Hilton aj v časoch pandémie dopriala oslavu svojho životného jubilea. Jej partner zjavne vedel, že novou kabelkou ani drahým autom Paris radosť nespraví – trie si totiž kupuje aj sama. A tak ju Carter Reum pri tejto príležitosti prekvapil veľkým smaragdovo brúseným diamantom a požiadal o ruku.

Prečítajte si aj: Móda podľa Jennifer Aniston: Tri nadčasové kúsky, ktoré musíte mať v šatníku


Dvojica sa zasnúbila po zhruba 14-mesačnom vzťahu, pričom v prípade známej blondínky ide už o štvrté zasnúbenie. Posedne sa k svadbe schyľovalo, keď Paris o ruku požiadal herec Chris Zylka, s ktorým vyzerali ako ideálna hollywoodska dvojica.

„Až keď nájdete vašu spriaznenú dušu, viete a cítite to. S mojou láskou sme spolu od prvého rande. Na moje narodeniny ma prekvapil výletom do tropického raja. Keď sme kráčali na večeru, Carter ma zobral na miesto plné kvetín a pokľakol. Navždy som mu povedala áno!,“ napísala blondínka na svojom Instagrame. 

Neprehliadnite: TOP 10 slávnych citátov o topánkach, ktoré musíte poznať


Dôkazom toho, že Paris je skutočne zamilovaná až po uši je tiež vydanie nového videoklipu k skladbe Heartbeat, ktorá pochádza z jej debutového albumu, ktorý Paris vydala ešte v roku 2006. Skladba však pre Hillton až doposiaľ nič neznamenala. „Ďakujem mojej láske, že dal tomuto textu konečne zmysel. Konečne som kompletná,“ dodáva Hilton, ktorá svojho snúbenca nahovorila aj na to, aby sa ukázal v spomínanom videoklipe.

Zdroj foto: https://www.facebook.com/ParisHilton 

Komentáre