Brit Awards 2021: Harry Styles prišiel s kabelkou, Adam Lambert ako šelma!

Kráľovnou tohtoročných hudobných cien Brit Awards 2021 sa zo ziskom dvoch cien stala Dua Lipa. V utorok 11.5 však v londýnskej O2 aréne nechýbal ani lámač ženských, ale aj mužských sŕdc, spevák Harry Styles, ktorý svojim outfitom pútal azda viac, než niektoré ženy. Nežnejšiemu pohlaviu mohol svojim outfitom a vizážou pokojne konkurovať aj americký spevák Adam Lambert.

V šoubiznise nie je už dávno nič nezvyčajné, ak muži pri výbere svojich outfitoch siahajú po elementoch, ktoré zväčša pripisujeme práve ženám. Aj britský spevák Harry Styles patrí medzi vyznávačov tvrdenia, že móda je bezpohlavná a nezáleží na tom, v akej konfekcii nakupujete. 

Jeho verných fanúšikov tak zrejme neprekvapilo, že svoj outfit doplnil kabelkou, ktorú by zrejme väčšina mužov odmietla. Outfit speváka sa ti možno nepáči, no Harrymu to môže byť úplne jedno. V obleku značky Gucci si to totiž namieril rovno na pódium, kde si prevzal cenu v kategórii Skladba roka, ktorou sa stal jeho veľký hit Watermelon Sugar.


Ženské kúsky v šatníku nie sú cudzie ani americkému spevákovi Adamovi Lambertovi, ktorého možno registrujete vďaka americkej Super Star, ktorú síce v roku 2009 nevyhral, no zapísal sa medzi jej najúspešnejších súťažiacich. Určite oznáš minimálne jeho debutový singel Whataya Want from Me, ktorý pre Adama napísala speváčka Pink.

Na odovzdávanie Brit Awards 2021 si Adam obliekol výrazný oblek značky Dolce&Gabbana s potlačou leoparda, ktorý by možno nepôsobil až tak extravagantne, ak by spevák zvolil inú vizáž. Výrazný make-up však Lambert doplnil párom topánok na vysokej platforme.

Talentovaný hudobník sa počas večera dobre bavil v spoločnosti speváka Ollyho Alexandera zo skupiny Years&Years, ktorý je tiež známy tým, že v móde nepozná žiadne hranice.

Zdroj foto: instagram.com/brits/ 

Komentáre