Billboard Music Awards 2021: Hviezdami večera boli Alicia Keys, P!nk či Karol G

V nedeľu večer sa v americkom Los Angeles odovzdávali Billboard Music Awards 2021. Veľkolepá ceremónia prebehla po dvoch rokoch aj za účasti divákov, nakoľko minulý ročník sa kvôli prísnym opatreniam nakrúcal bez publika. Prítomní fanúšikova si tak mohli pozrieť naživo vystúpenia Alicie Keys, The Weeknda, Dojy Cat či P!nk.

Kto bodoval na Billboard Music Awards 2021? Hlavnou hviezdou nedeľného prenosu bola jednoznačne speváčka P!nk, ktorá si prevzala ocenenie Icon Award. „Je to pre mňa veľká česť, keď sa pozriem na mená ľudí, ktorí túto cenu udeľujú,“ prezradila P!nk. Počas 22 rokov na scéne dostala 33 svojich singlov do rebríčku Billboard Hot 100 a 8 albumov do top 10 rebríčku Billboard 200.

Počas svojho vystúpenia, v ktorom odznelo niekoľko hitov tejto speváčky, sa dokonca P!nk ukázala v úlohe akrobatky spolu so svojou dcérkou Willow.

Do minulosti sa počas večera vrátila aj RnB diva Alicia Keys, ktorá tento rok oslavuje 20 rokov od vydania svojho debutového albumu Songs in A Minor, na ktorý si zaspomínala aj počas svojho vystúpenia.

Keys počas zažiarila aj na červeno koberci, kde si obliekla ružový komplet značky Valentino, v ktorom vyzerala viac než skvelo!

Nejedno mužské oko určite potešil aj pohľad na exotickú krásku Karol G, ktorá získala cenu v kategórii Top Latin Female Artist. 30-ročná kolumbijská speváčka nepútala pozornosť len svojim tyrkysovým účesom, ale aj trblietavým outfitom, ktorý v jej prípade ukryl len to najnutnejšie.

Zdroj foto: facebook.com/TheBBMAs,instagram.com/karolg/, instagram.com/aliciakeys/


Komentáre