Číšla nášho života

Milí čitatelia, dnes som sa rozhodla vám priblížiť základy Numerológie, ktoré v pohodlí svojho domova môžete použiť pre seba alebo svojich priateľov.


Všetko má svoju vibráciu a čísla nie sú žiadnou výnimkou. Napríklad číslo nášho bytu, číslo vychádzajúce z nášho dátumu narodenia, čísla na našej poznávacej značke, všetko nás vibruje a ladí nás na istú cestu. Niektoré sú podporujúce náš život v oblastiach, ktoré nám môžu chýbať a niektoré nás môžu frustrovať a dizharmonizovať. Numerológia má veľa metód výpočtov a ja vás dnes naučím moju najobľúbenejšiu metódu, resp tú, ktorá ma najviac baví a rada ju používam.

Budete potrebovať len svoj dátum narodenia – deň a mesiac a rok v ktorom práve budete.


Napríklad : 16.12. 2020 = 14 = 5 alebo 4.1. 2021 = 10 Výslednému číslu sa vraví Vibrácia roka.


Takto rýchlo a ľahko si viete vyrátať v akom roku ste a čím budete prechádzať. Život sa odohráva v deväť ročnom cykle. Môžete si podľa tohto článku prerátať všetky minulé roky a porovnať si, čím ste si daný rok prešli, v akom čísle ste boli a budete schopní vidieť vlastný životný vzorec.

Ak ste príliš mladí, možno toho nebudete mať veľa na porovnanie, ale môžete lepšie zúročiť tieto informácie. :)


1 –Zmena vzhľadu, nastavenie nových vzorcov na 9 rokov, zasadenie prvých semienok toho, čo chceme po 9 rokov žať, skúšame nové veci a testujeme nové možnosti, niečo ako skúška a error, a tak vytriedime čím nahradíme staré, nové životné ciele, skvelý rok na zviditeľnenie sa, na úspech a na slávu. Rok trošku akoby sebeckejší, pretože sa snažíme naplniť svoj základný inštinkt pre novú existenciu v sebe samom. Pripisuje sa k planéte Slnko.


2 – Intuitívny rok v ktorom sme ochotný nasledovať hlas duše, plníme si túžby, začíname túžiť po vzťahu, budujeme vzťahy, dobrý rok pre počatie detí, je to kľudnejší rok, kedy sme viac v relaxe a užívame si kam smerujeme. Staráme sa o smeienka ktoré sme v roku 1 zasadili. Pripisuje sa k Mesiacu.


3 – Vidíme prvé výsledky predošlých dvoch rokov, naberáme na šírke v našom novom živote, rastieme, a začíname byť veľmi kreatívny, dobrý rok pre rodinu, priateľov, umelecké smery, niečo porodiť – niečo svoriť a ukázať svetu, skvelý rok na partnerstvo a rozvíjanie všetkých vzťahov, užívame si plodnosť. Pripisuje sa k planéte Merkúr.


4 – Tu sa po zábave začíname nalaďovať na zakladanie pilierov, stabilita, pokladanie pevného základu, štruktúra, vstupovanie do svojej vlastnej sily, stabilizujeme, učíme sa používať zdroj svojej sily na dosahovanie priamych cieľov, znova rok, v ktorom dbáme viac na stavanie svojho impéria a pre nás dôležitých vecí. Biznis, kariéra a domov. Pripisuje sa k moci a niektorí ho vidia ako ťažké číslo, ktoré predstavuje prekážky pred cieľom. Pripisuje sa k Saturnu.


5 – Je našim prepojením na vyššie energie, hľadáme duchovno a hľadáme cesty, ako prepojiť hmotu so spirituálnym svetom. Chceme viac a chcete duševne expandovať. Tento rok je plný zmien, obratov a osobnostného rastu. V tomto roku sa prepájame na istých odborníkov alebo guruov, ktorých učenie, smerovanie života, alebo filozofia nám najviac vyhovuje, a teda nás prináša do nového životného smeru. Pripisuje sa k Uránu.


6 – V tomto roku sa tešíme, druhým bábätkám, rodine, priateľom, umeniu, kráse, zveľaďujeme naše vzťahy s ostatnými a je to jeden z najharmonickejších aj najlepších rokov, v ktorom, sme viac v radosti a prepojenosti s tým, čo nás baví a, čo máme radi. Veľmi kreatívne a plodné obdobie pre všetky aktivity srdca. Veselosť, optimizmus a pozitívny rast a expanziu toho, čo máme a, čo funguje. Pre slobodných ľudí je toto veľa randenia a veľa intimity na obzore. Priisuje sa Venuši.


7 = Duchovné silné a samostatné číslo, v tomto roku je skvelé cestovanie, liečenie, sebaspoznávanie a učenie sa všetkých spirituálnych, duchovných a alternatívnych smerov a odvetví v živote. Je to aj obdobie dobrovoľnej samoty a izolácie. V tomto roku, je človek ochotný obetovať všetko pre istý vyšší cieľ alebo zámer, ktorý sleduje. Skvelý rok nahlásiť sa na kurz alebo školu. Pripisuje sa Neptúnu.


8 - Osmička je číslom skúšok a rovnováhy, teda obdobie, kedy začína čas zúčtovania a za všetko, čo dotyčný doposiaľ urobil, jak dobré, tak aj zlé bude patrične odmenený. Lekcia je reťaz príčiny a následku dávania a bránia spravodlivosti a nespravodlivosti akcie a reakcie, ktorá trvá dovtedy, kým nieje dosiahnuté prirodzenej rovnováhy a táto rovnováha nezostane zachovaná. V tomto roku môžeme nadobudnúť status, slávu, financie a bohatstvo ak sa budeme k ich zdrojom správať s úctou a korigovať svoje správanie cez morálny kódex našej duše. Je super tu začať šetrič financie na rok 9. Pripisuje sa Dračej Hlave.


9 – je ukončujúcim číslom celého cyklusu a je to rok zanechávania, odovzdávania a strát. Nemusí však ísť o bolestné straty, skôr strata dokladov, aby sme si urobili nové, budete odhadzovať veci, ktoré s vami už nevibrujú, odídu ľudia y vašeho života, príde obdobie samoty, izolácie a opúšťania všetkého, čo do nového czklusu nepatrí. Náhodne sa vám rozbije veľa vecí, zničí sa vám šactvo a kopa podobných vecí a ostanete nakoniec s polo prázdnym batohom, v ktorom teraz bude miesto pre niečo celkom nové. V roku 9 môžete prísť o prácu a presťahovať sa cez veľkú diaľku alebo sa pustiť do nového životného plánu a budete radi, ak budete mať finančnú rezervu z predošlého roka, aby ste mohli financovať svoj nový život. Pripisuje sa Plutu.


Napísala AltairAstrology  

Zdroj obrázku - Pexels

Komentáre