Čo priniesol posledný týždeň? Pozrite si aktuálne novinky

Braňo Deák dočkal svojho vytúženého šťastia
Herec, ktorý je momentálne známy najmä vďaka seriálu Oteckovia, sa už tiež dočkal tej najdôležitejšej úlohy v živote - je z neho otec. Podľa informácii, ktoré priniesol portál tvnoviny.sk, sa bábätko narodilo v noci z utorka 23. júla, na stredu 24. júla. Jeho krásna manželka Ladislava porodila dievčatko.


Jasmina Alagič porodila, s Rytmusom sa tešia z malého Sanela
Malý Sanel sa na svet vypýtal 26.júla a hrdí rodičia sa už stihli pochváliť aj prvou spoločnou fotografiou. ,,Už počas tehotenstva ste boli úžasní "parťáci", nemala som problém Vám vždy napísať čo cítim, stretla som sa s láskou a radosťou z nás a zato som nesmierne vďačná. Takže toto nemôžem a nechcem s Vami neprecítiť: SOM MAMA! SANEL je s nami a aké to je? Keď to budem vedieť vyjadriť slovami, určite Vám o tom poviem, zatiaľ sa to nedá,'' napísala k fotografii, na ktorej je so svojim manželom, sestrou a malým dieťatkom.


JLo oslávila 50-ku vo veľkom štýle. Darček od Alexa ju rozplakal
Americká speváčka, herečka a tanečníčka usporiadala veľkolepú párty na ostrove Star Island na Miami v kruhu rodiny, priateľov a blízkych. Jej partner, bývalý profesionálny bejzbalový hráč Alex Rodriguez (43), jej okrem červeného Porsche venoval aj 95-sekundové video, na ktorom zachytil všetky ich dôležité momenty. 


Zdroj foto: Instagram.com/brano.deak, jasmina_alagic, J_lo

Komentáre