Demi Moore vo svojej novej knihe priznala nevery aj zneužívanie v mladosti!

Amerika v posledných dňoch vášnivo diskutuje o novej autobiografickej knihe herečky Demi Moore „Inside Out“. V nej sa predstaviteľka G.I. Jane či hlavná hrdinka v ikonickom filme „Duch“ rozhodla okrem iného so svetom zdieľať svoje ťažké detstvo, v ktorom zažila aj znásilnenie, ale priznala aj nevery  v manželstve s nemenej slávnym hercom Ashtonom Kutcherom. Práve nevery svojho ex manžela sú témou, ktorá živí americký bulvár v posledných dňoch.


Pár začal randiť v roku 2003 a o dva roky neskôr sa rozhodli pre manželstvo. V roku 2011 sa rozišli a Ashton sa neskôr oženil s herečkou s ukrajinským pôvodom Milou Kunis, s ktorou má dve deti.

Vo svojej knihe Demi spomína, že Ashton ju počas manželstva tlačil do „trojky“. „Snažila som sa v manželstve vtesnať do predstavy ženy, ktorú on chcel mať za manželku.“ Ďalej dodáva: „Dala som ho na prvé miesto. Takže, keď mi predstavil svoju fantáziu, že do našej postele privedie tretieho človeka, nepovedala som nie. Chcela som mu ukázať, aká skvelá a zábavná dokážem byť. Boli to dobrí ľudia, ale bola to chyba. Bolo to čudné a zahanbujúce.“ V rozhovoroch, v ktorých promuje svoju knihu spomína, že raz jej o Ashtonovej nevere prišiel Google alert (pozn. redakcie: upozornenie z google.com stránky na jej telefóne). Krátko po tom mala vystúpiť na červený koberec. Demi v rozhovore pre ABC News hovorí, že sa okamžite spýtala manžela či je to pravda. On jej to potvrdil. „Myslím, že moja bezprostredná reakcia bola: Robíš si zo mňa srandu??“ 


Ashton sa rozhodol nereagovať. Podľa jeho vyjadrení na sociálnej sieti Twitter sa aj vyjadriť spočiatku chcel, no po pohľade na svoju ženu a deti sa rozhodol zdržať komentárov. Neskôr pridal vyhlásenie „Pre pravdu píšte sms +1 (319) 519-0576.“ Jeho posledný tweet bol z Disneylandu, kam sa vybral s celou rodinou a podľa všetkého sa takto rozhodol ukázať svetu, že v rodine Kutcherových je všetko v najlepšom poriadku.

Zdroj foto: Instagram

Komentáre