Nicole Scherzinger je sexi kosť aj po 40-tke! Našla konečne pravú lásku?

Verili by ste tomu, že čoskoro oslávi 43. narodeniny? Americká speváčka Nicole Scherzinger pravidelne boduje v rebríčkoch najkrajších žien sveta, za čo môže vďačiť svoji havajský koreňom. V prípade Nicole sa síce pravidelne skloňuje niekoľko estetických zákrokov, no aj napriek tomu treba uznať, že na svoj vek vyzerá výborne.

Krásna Nicole Scherzinger si v posledných týždňoch užíva krásy svojho rodiska v spoločnosti svojho nového priateľa, 36-ročného Thoma Evansa, ktorý sa preslávil ako hráč škótskeho rugbyového tímu. Jeho kariéra však skončila po tom, ako utrpel vážne zranenie krku.


Scherzinger nie je žiadna stará dievka. V minulosti randila s množstvo prominentných mužov, pričom najväčšiu pozornosť si získal jej vzťah s pilotom formuly 1 Lewisom Hamiltonom a tenistom Grigorom Dimitrovom. Dnes všetko nasvedčuje tomu, že svoju osudovú lásku Nicole stretla v roku 2019 vďaka svojej práci.

V roku 2019 sa na britské obrazovky dostala špeciálna séria speváckej šou X Factor, v ktorej o prvenstvo zabojovalo niekoľko celebrít, medzi ktoré patril aj bývalý hráč rugby Thom Evans, ktorého si Nicole na prvý ohľad zamilovala.


Dvojica si spolu oficiálne začala tesne predtým než vypukla pandémia koronavírusu.  Možno aj práve vďaka tou, že majú na seba oveľa viac času ich vzťah klape ako hodiny.  Posledné týždne si dvojica užíva horúce chvíle na Havaji, odkiaľ Nicole pochádza. Vo voľno čase sa dvojica venuje spoznávaniu exotických zakutí a cvičeniu, ku ktorému motivujú aj svojich fanúšikov. 

Nicole tvrdí že po boku Thoma našla skutočnú lásku a vyliečila svoje zlomené srdce. "Volá sa to život, hovorí sa tomu láska a zlomené srdce. Prešla som si rôznymi výzvami a vzťahmi, no to čo vás nezabije, vás posilni. Teraz som vyrovnaná a mám v živote novú perspektívu a som skutočne vďačná, za zdravý, silný a pevný základ pre môj vzťah."

Zdroj foto: instagram.com/nicolescherzinger/ 

Komentáre