MTV VMA 2021: Najlepšie video roku má kontroverzný Lil Nas X

Väčšina mužov by si na odovzdávanie prestížnych hudobných cien obliekla elegantný smoking alebo oblek. To však nie je prípad kontroverzného hudobníka Lil Nasa X, ktorý sa netají svojou orientáciou. Na odovzdávanie cien MTV VMA 2021 si obliekol outfit z dielne Versace.

Hudobné ceny MTV VMA 2021 sú rozdané. Hlavnú cenu si počas ceremoniálu v New Yorku odniesol Lil Nas X, ktorý zabodoval so svojim hitom MONTERO (Call Me By Your Name).

Talentovaný hudobník sa už od začiatku svojej kariéry pohybuje na veľmi tenkom ľade, nakoľko jeho vystupovanie označuje mnoho ľudí za príliš provokačné či vulgárne. Lil Nas X už neraz dokázal, že chápanie toho čo je mužské a ženské je len umelo vytvorená hranica, ktorá neexistuje. 


V súlade s touto filozofiou si vybral aj svoj outfit, v ktorom zaujal na červenom koberci. Fialový outfit z jednej časti pripomínal ženskú róbu, z druhej zas evokoval mužský oblek. Odvážny kúsok doplnila ručne šitá krištáľová výšivka. 

Američan sa počas večera ukázal na pódiu aj počas svojho vystúpenia s dvojicou hitov, Industry Baby a Montero, kde sa ukázal v spoločnosti ďalších sporo odetých tanečníkov počas vystúpenia pripomínajúce tanec vo väzenských sprchách.

Zdroj foto: instagram.com/vmas/ 

Komentáre