Stĺpček pohľadom muža: Chlapi a pivo

Zlatistý mok alias mužsky kryptonit (pozn. red. kryptonit je fiktívny chemický prvok, ktorý bol dlhé obdobie jediným prostriedkom ako obmedziť schopnosti Supermana). Pivo je pivo a neexistuje muž, ktorý by jedno odmietol. Dostávame sa ale k hlavnej podstate tejto témy. Koľko piva je veľa? Kedy treba muža pustiť von na orosenú dobrotu s priateľmi?

Každý chlap miluje pivo, či už je to jedno denne alebo 10 v piatok večer. Teda jedno to nie je,  keďže veľa mužov nepozná svoju mieru a vysedáva v krčme každý večer. V takomto prípade to môže spôsobiť problém doma. Pivo sa ale spája aj s niečím iným, ako len s tým samotným nápojom. Tak ako vy ženy viete pretelefonovať s kamarátkami hodiny, či posedieť na káve pól dňa, tak my robíme to isté, len na pive. Potrebujeme mužskú spoločnosť, kde môžeme pokecať o veciach, ktoré vás až tak nezaujímajú. Šport, politika, autá, robota a podobné veci.

Pustite manžela alebo frajera von, aspoň raz do týždňa, nech sa vyventiluje, a určite to ocení. Ak, samozrejme, príde domov v norme. Ak váš drahý zvykne zmiznúť na 2 dni, tak to už je problém. Tým pádom, ak rozmýšľame zdravo a chceme mužom dopriať a chápať ich, jeden večer bez vás je pre nich na nezaplatenie. Ak ale cítite, že váš muž preferuje pivo pred domácimi a spoločnými povinnosťami, je na čase to začať riešiť. Alkohol je metla ľudstva a treba si na ňu dávať pozor, aby nám nepozametala životy.

Zdroj foto: pixabay.com

Komentáre