Módne premeny I. diel

O tom, že každá žena je krásna počúvame z každej strany. No pravda je, že veľa žien nevie ako svoju krásu podčiarknúť dobre zvoleným oblečením, či mejkapom. Každej žene sedí niečo iné vzhľadom k typu jej postavy a takisto je to aj s mejkapom.


Nie pre každ
ú ženu je vhodný daný typ mejkapu. Preto na svete existujú ľudia ako stylisti a mejkapartisti, ktorí nám poradia ako sa správne obliecť, či namalovať.


Preto Vám pravidelne budeme prinášať premeny náhodne oslovených ľudí. Stylistka z našej redakcie Vám ozrejmí ako na to. V spolupráci so stránkou www.cellbes.sk obliekla prvú adeptku Alexandru.
Saška je majiteľkou postavy Jablko. Takéto ženy sú špecifické tým, že majú širší pás a hrudník. V stajlovaní takejto postavy ide o to, aby sa zakryli nedokonalosti a naopak vyzdvihli pekné časti tela. Ženy tejto postavy majú pekné štíhle nohy, preto sme Saške obliekli jeansy, v ktorých nohy vyniknú. Vertikálne prúžky nám pekne zúžili vrchnú časť tela. Denimová bunda a klobúk nám doplnili outfit a Saška vyzerá super!Komentáre