Čo značí vaša Mesačná Fáza pri Narodení? II.

Spln 

Táto fáza je duchovného charakteru, ľudia narodení cez Spln sú seba-reflektívni, sú si vedomí seba samého vnútorne, vedia sa na veci, situácie a problémy pozrieť s odstupom a dokážu vidieť celkový obraz veci. Sú skvelí v poskytovaní celkovej perspektívy ostatným a tým im pomôcť pozerať sa na život inak ako doteraz. Vedia sa dobre odosobniť a stáť mimo seba, čo im pomôže ak by si zvolili terapeutickú kariéru. Vnútorný pocit, ktorý majú počas života môže byť dojem, že ich život sa iba ide udiať, a ich prelomový bod je priamo za rohom. Energia sa im hromadí ľahko a niekedy sa zaseknú v tom, že čakajú na najbližšiu najlepšiu vec, alebo moment a neužijú si úplne čo je teraz. Veľmi im záleží na tom, aby mali s kým zdieľať svoje úspechy a to čo sa doteraz naučili, alebo čo zvládli. Majú vnútornú schopnosť sa trasformovať. Tzv Fénix fáza, kedy sa určitý bod v ich živote naplní a oni chcú začať nový cyklus. Ich celkovou známkou je komótnosť, a oddanosť intuícií. Majú svoje pocity ako životný kompas a veria im. Títo ľudia sa narodili so spirituálnymi schopnosťami ako jasnozrivosť a im podobné. Oni veci jednoducho vidia už v ich hotovej forme a niekedy veľmi dopredu. Hľadajú v živote balanc a celkové equilibrium. Sú idealisti, radi snívajú a pracujú s nehmotnými energiami.

Napr : Michael Jackson


Ubúdajúci Mesiac 

V tejto fáze sa človek učí zbierať a žať čo si nasadil. Mnohokrát so životnými lekciami zápasí a hľadá dôvody, pre ktoré by im porozumel, ak si nedá však pozor a neudrží sa pri zemi a zakotvený v realite hrozí mu prehnané až fanatické správanie sa, nasledovanie istého spôsobu života alebo myšlienkového presvedčenia a môže to dohnať do odpútania sa od reality úplne. Avšak, nie každá prehnanosť musí byť negatívna. Tento človek sa taktiež zaujíma o sociálne témy a kam sa oberá spoločenstvo. Mnohokrát chce svojou troškou prispieť, môže byť učiteľom, lekárom, psychológom, alebo inak pomáhajúcim človekom. Môže byť inšpirovaný skupinami ľudí, ktorí sa o niečo pokúšajú, sociálna skupina alebo náboženská skupina. Často má dar motivovať ľudí do toho istého čo robí on sám, alebo ich aspoň donútiť mu v dobrom držať palce a podporovať ho. Jeho zámer nikdy nie je zlý a myslí si, že vie čo je najlepšie. Emocionálne sa vie nechať uniesť a môže uveriť aj veciam, ktoré sú dogmatické, ilúzie alebo úplne fantasmagórie. Vie sa stratiť vo vlastnom svete a je pre tohto človeka podstatné, aby mal okolo seba dobrú základňu priateľov, ktorí ho vedia udržať na pevnej zemi. Môže byť snílek ale aj despotický a rázny ak si ide za snom, o ktorom si myslí, že spasí svet.

Napr: Steven Hawking či Hitler


Posledná štvrť

Títo ľudia majú zaujímavú schopnosť cítiť konce. Nech je to v akomkoľvek zmysle. Neboja sa ani smrti a niekde hlboko vo vnútri seba sú vyrovnaní a vysporiadaní s chodom prírody a procesom starnutia. Mnohí si vyberú aj povolania, v ktorom niekoho môžu pripraviť na určité konce, ako sestra v nemocnici, pohrebnícke služby alebo ľudia, ktorí sa starajú o osamelých a chorých ľudí pred tým ako zomrú. ( End of Life Doula ) Sú si veľmi vedomí  toho, že nič nie je večné a všetko sa raz skončí.

Uvedomujú si a majú radi zmeny, trasformácie, prerody a iné možnosti vcítenia sa ako sa z jedného tvorí niečo iné. Vidia progres od počiatku až do konca a je to pre nich hodnotné. Cenné a krásne. Vo svojom živote si želajú zanechať niečo hmotné a kus odvedenej práce. Chcú, aby ich výsledky zostali na veky. Hodnotu, ktorú sa bude dediť pre nové pokolenia. Dokážu vidieť a vnímať aj víziu budúcnosti vo všetkých formách a majú čas o nej premýšľať a prisôbiť sa, či pomôcť tým, ktorí to nesú ťažšie. Chcú aj oni sami raz odísť tak, aby nič nezostalo otvorené a nedoriešené. Dokážu ovplyvňovať ironickým humorom, sarkazmom. Majú predpovedačné vlohy, vízie a pocit akoby ich mnohokrát oslovovala alebo viedla hlbšia či vyššia sila v živote.

Napr : Angelina Jolie ( ktorá pred herectvom chcela vlasniť pohrebný dom!)

Posledný Polmesiac

Ľudia narodení v tejto Mesačnej fáze sú zvyčajne obdarení vizionárstvom toho, čo ešte nie je ale mohlo by byť ak. Vedie vnímať čo s čím musí byť prepojené, aby sa uskutočnilo niečo nové. Táto fáza je o schopnosti budovania mostov medzi minulosťou a budúcnosťou, čiže práva v prítomnosti je kľúčová. Vraví sa, že títo ľudia môžu stretávať a spoznávať duše-ľudí z minulých inkarnácií a cítiť s nimi väzby, ktoré sa majú nejako ukončiť alebo strafsformovať. Ich vzťahy môžu byť pohlcujúce ale na druhej strane krátkeho charakteru. Je dôležité, aby tento človek veril svojmu vnútornému zmyslu, a nebál sa pustiť do skúsenosti. V povolaní môžu byť extrémne vizionárski a mať nad časové ideológie. Ako deti sa mohli cítiť ako vo vlastnej vesmírnej bubline, v ktorej s nimi nikto nebol. Akoby sem úplne nepatrili ale zároveň tu boli. Tento pocit, môže sťažiť chuť spoznávať ľudí a preto keď nájdu niekoho s kým cítia prepojenie stane sa tento vzťah všetkým.Ľudia s poslednou fázou sú schopní uchopiť skutočný význam a lekciu situácií, preniesť ju do svojej podstaty, a múdrosť z nej zasadiť do povedomia druhých. Ich úlohou je odovzdávanie základných vedomostí, ktoré budú klíčiť na ďalšej úrovni počas nasledujúceho cyklu pre kolektív.

Napr : Vy :)


Tak čo, v akej fáze ste sa narodili vy? Napíšte nám alebo zverejnite na IG ci FB a označte nás. 


Pripravila 

IG FB : @Altair Astrology

www.altairastrology.com 

Komentáre