MTV VMA 2021: Megan Fox všetkým opäť vyrazila dych!

Pri pohľade na sexi herečku Megan Fox by zrejme nikto nepovedal, že táto žena má už tri deti. Megan vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým za čo zrejme môžeme vďačiť jej mladšiemu partnerovi. Spolu s raperom Machine Gun Kelly patrili medzi neprehliadnuteľné dvojice na odovzdávaní cien MTV VMA 2021.

Megan Fox sa najviac preslávila vďaka úlohe vo filmovej sérii Transformers. V dobe premiéry prvého dielu síce Megan patrila medzi najžiadanejšie ženy Hollywoodu, no po tom ako po premiére druhej časti dostala padáka začala aj jej herecká kariéra upadať. Fox si však založila rodinu s Brianom Austinom Greenom a s nedostatku filmových ponúk si zrejme ťažkú hlavu nerobila.


Zlom prišiel v minulom roku, kedy Megan potvrdila svoj vzťah s mladším raperom Machine Gun Kellym. S otcom svojich troch detí sa rozviedla a po boku mladšieho partnera značne zmenila svoj životný štýl. Rifle a tričká Fox vymenila za úsporné kúsky oblečenia, ktoré skrývajú len to nevyhnutné. 


Niekomu sa môže zdať, že je pre matku troch detí takéto oblečenie nevhodné, Megan si však takéto oblečenie môže bez hanby dovoliť. Na odovzdávanie cien MTV VMA 2021 príšla v priehľadných šatách z dielne značky Mugler. K šatám si obula topánky značky Jimmy Choo. Raper siahol po výraznom červenom obleku, vďaka čomu boli obaja neprehliadnuteľní.

Zdroj foto: instagram.com/meganfox/

Komentáre