Martina Schindlerová sa pred kamerou poriadne odviazala: Takáto sexi ešte nebola!

Martina Schindlerová patrí dodnes medzi tie najúspešnejšie finalistky SuperStar, minimálne čo sa týka pozornosti médií. Keď sa Martina pár rokov dozadu rozhodla vrátiť na scénu, tak nikto nevedel, čo od jej tvorby čakať. Zdá sa, že Schindlerová je odhodlaná všetkým konečne ukázať, že to vie poriadne roztočiť, čoho dôkazom je jej chytľavý singel Tanec.

O talente Martiny Schindlerovej dnes už nikto nepochybuje. Svoje hlasové kvality nám rodáčka z Bratislavy ukázala už v prvej sérii slovenskej SuperStar. Tanečný singel však až dodnes v jej diskografii chýbal.


Pohľad na Martinu určite poteší nejedno mužské oko aj vďaka sexi stylingom, o ktoré sa slovenský módny návrhár postaral Michael Kováčik. O vlasy a vizáž sa postarala Lucia Šenková. Martina síce počas nakrúcania vizuálu stála na nohách do neskorých večerných hodín, no podľa jej vlastných slov išlo o veľkú párty, ktorú si nesmierne užila. O hudbu sa postaral Martin Maxo Šrámek, Lil Max z Littlebeat studio, s ktorými pravidelne spolupracuje aj Celeste Buckingham. „Ja mám takú radosť z tohto songu! Som veľmi vďačná, že mám také šťastie, že spolupracujem s úžasnými ľudmi. Profíci, ktorí makajú s vášňou, každému z vás by som dopriala, aby tam v deň točenia mohol byt s nami a zažil si to. Pre mňa bolo natáčanie nezabudnuteľný zážitok,“ zverila sa Martina.

Zdroj foto: instagram.com/schindlerovamartina/

Komentáre