Horoskop na tento týždeň: Čo vás čaká podľa vášho znamenia?

Milí čitatelia, znova stojíme pred výnimočným dňom kedy nastanú dva nebeské eventy zároveň. Spln na osi Škorpión a Býk s Mesačným Zatmením v intenzívnom Škorpiónovi. U nás na Slovensku bude viditeľná iba jeho začínajúca časť a zbytok sa posunie smerom od nás. Spln budú samozrejme najviac cítiť Fixné Znamenia Býk Škorpión Lev a Vodnár a každý s ID alebo osobnými planétami v okolí 25 stupňov a 18´ minút. Avšak pre Spln berieme do úvahy cca 3 stupne hore dole, no pre Zatmenie iba jeden hore dole. Takže tí z vás ktorí máte v osobnom Horoskope 24-25-26 postavenia osobných planét vo fixných znameniach to pocítite priamo v danej oblasti, dome a skrz energie danej planéty. Teraz sa však pozrime na všeobecný Škorpióni vibe pre túto udalosť. Nezabudnite si skontrolovať svoje fixné domy v horoskope. Tieto Horoskopy si čítajte hlavne pre Mesačné znamenie, ascendent a Slnko.

Baran
Vy máte možnosť sa transformovať na hlboko podvedomej úrovni. Oslobodiť sa od traumy a pocitu úzkosti. Začína sa vám nové hlboké obdobie intimity na všetkých úrovniach a prijatie svojich odvrhnutých častí. Niečo ako tanec s vašimi tieňmi, ktoré ste dlho ignorovali ale už nemusíte. Nebude to nepríjemné ak sa do tohto procesu pustíte sami s vedomím a nadšením.

Býk
Zresetujete svoje nastavenie o partnerstve a tým tak zvýšite svoju energiu, obrátite vibráciu, že vám niekto vstúpi do života. Bude to šok a budete sa musieť zbaviť všetkých svojich pochybností strachov a bariér naraz. Opadne to z vás ako stará šupka a nový pôjdete smerom ku svetlu. Najväčšia zmena z celého zverokruhu práve preto, že bolo pre vás najťažšie sa zmeniť.

Blíženci
Premýšľali ste nad tým, že by ste si zadovážili do rodiny zvieratko? Ak nie teraz je najvyšší čas. Prinesie vám to spoločnosť a zároveň novú radosť. Možno už jedno máte doma a druhé nechcete, môžete sa o ne aspoň dočasne starať alebo sa chodiť zrelaxovať ku koňom, farmám alebo venčiť psíky z útulku. Taktiež skvelí čas na zmenenie škodlivých návykov a sebatrestania.

Rak
Skvelý čas na tehotenstvo, ak po tom túžite. Zároveň nové projekty, nové koníčky, noví milenci či partnerstvo. Je čas zahodiť všetky prekážky a pustiť sa do nového kreatívneho a plodného obdobia. Nech je to čokoľvek spojte to so srdcom a uvidíte nádherné výsledky. Aj zmena môže byť vašou istotou a zároveň vašou vnútornou slobodou. Pre niekoho aj opustenie zamestnania a vydania sa na vlastnú päsť.

Lev
Etapa s vašou rodinou sa končí. A nastáva nová etapa vášho osobného života. Ak ste sa doteraz nepresťahovali tento spln vás presunie. Končí sa istá skúška, alebo nazvime to karma vo vašom rode a minulosti. Je čas odovzdať určité kotvy minulosti a Vesmíru a nájsť vlastnú cestu ako individuálna bytosť. Iba ako jedinec nájdeme kam patríme, bude to výber a nie údel.

Panna
Začína sa nová etapa života medzi ľuďmi pre vás. Nový susedia, nové priateľstvá, nové príležitosti sa niečo naučiť, niečo zmajstrovať a tak si preformovať hlboko zakorenené myšlienkové formy. Veci ktorým ste verili dlhé roky prejdú zmenou tiež a vy sa s ľahšou hlavou posuniete dopredu. Ak sa chcete venovať Psychológií a podobným smerom , len do toho. Je na to vhodný rok a aj energia.

Váhy
Vaše presvedčenie okolo toho ako zaobchádzate s peniazmi sa zmení, môžete prísť k novým hodnotám, novým peniazom a novým príležitostiam sa oslobodiť s dlhov, ak ste nejaké mali. Ak ste premýšľali o založení nového účtu alebo investovania do niečoho nehnuteľného tu sa vám môže zadariť práve okolo tohto splnu a tri dni po ňom uvidíte výsledky.

Škorpión
Toto je váš moment, toto je váš spln a zatmenie a deje sa vo vašom vnútri. Kto ste vo vnútri sa teraz prederie viac na povrch, ako keď Had zhodí ďalšiu vrstvu kože. To ako presadzujete vašu vôľu a váš prístup k okolitému svetu prejde transformáciou a zrodí sa vaše nové ja. Môžete taktiež absolútne zmeniť výzor a spôsob seba prezentovania. Pozor na seba obmedzovanie a paranoju.

Strelec
Vy sa môžete pustiť do tvorenia poviedky, príbehu, komixu, novely a dať tomu svoj kreatívny nádych a svoje myšlienky. Začnite tvoriť hudbu, alebo tvoriť videá. Budete prekvapení ako dobre vám to pôjde a koľko ľudí zaujmete svojou múdrou hlavou. Nebojte sa riskovať a ísť tam, kde nikto nebol a kam sa nikto neodváži. Cestu máte otvorenú. Nezabudnite však byť pravdiví.

Kozorožec
Týmto splnom sa vám otvoria dvere do nových kruhov, novej spoločnosti a novej energie. V priateľstvách ste už ukončili svoje triedenie a tí ľudia, ktorí pri vás zostali prejdú transformáciou aby dohnali vašu energiu. Potrebujete sa aj v širokom svete cítiť ako doma, inak nič nemá zmysel. Nebojte sa prezentovať online vašu pravú tvár. Načiahnite sa po tých, ktorí sú vyššie a nezbierajte tých, ktorí nemajú vôľu kráčať vpred.

Vodnár
Môžete sa stať šéfmi, dostať novú pracovnú ponuku, zlepšiť si povesť, váš osobný profil a dostať sa na výslnie s niečím čo vám skvele ide a čo vás baví. Prevziať novú zodpovednosť a nové úkony. Reformuje sa vám aj náhľad na autority vo vašom živote a vzťah k otcovi alebo matke sa môže výrazne zmeniť. Ak ste adoptovaní toto môže byť čas sa s týmto faktom vyrovnať.

Ryby
Vy sa dáte na cestu. Nové dobrodružstvá, nové krajiny, mestá ľudia a príbehy na vás čakajú. Cestovanie, presúvanie sa a nové zážitky. Nájdete nové duchovné chodníčky, ktoré vám pomôžu expandovať a viac pomáhať aj ostatným. Na svojich cestách nájdete nové morálne a spirituálne hodnoty s ktorými sa vrátite nazad. Dbajte hlavne na to, že je Merkúr retrográdny a teda cestujte s rezervou.

S láskou napísala

www.altairastrology.com


Komentáre