Práve prebieha zatmenie Mesiaca: Aký vplyv to môže mať na vás?

Znova sme sa dostali do obdobia Zatmení. Ako už iste viete sú to najsilnejšie nebeské eventy vôbec, ktoré majú kapacitu absolútne zmeniť náš život na nepoznanie. Avšak musíme byť precízni pri ich určovaní. Charakter každého Zatmenia je iný, má inú silu, je viditeľný v inej časti zemegule a teda nie všetci sú Zatmením afektovaní. V krajinách najsilnejšieho pôsobenia je jeho energia maximálna a na miestach kde ho nevidno je minimálna.

Účinok Zatmenia a jeho trvanie, nie je vždy rovnaké a treba to všetko vziať do úvahy pred tým, ako budeme očakávať blesky hromy v našom živote. Pretože extra veľa ľudí ich efekt nepocíti a niektorí z nás na úplné maximum!

Tak sa poďme pozrieť aké fakty prináša toto Lunárne zatmenie.

Dátum : 19.11.2021  

Avšak energia nemá hodinky a preto ho cítime najviac pár dní pred a po vrchole. Čím silnejšie Zatmenie tým dlhší efekt. Minimálne tri týždne a maximálne pol roka.

Čas vrcholu : cca 10:00 doobeda  / začína od cca 7 ráno do cca 13.00 poobede /

Sila : Silné čiastočné Zatmenie

Viditeľnosť : Prvotnú časť Zatmenia uvidia naši Český bratia, ale na Slovensku ho neuvidíme.

Zaujímavosť : Spojenie s Démonickou Hviezdou Algol v Býkovi.

Lunárne Zatmenie sa bude konať v čase maximálneho Splnu na osi Býk a Škorpión a otvára energie aktívne na 18 mesiacov dopredu – pretože koncom januára 2022 sa Dračia Hlava a Chvost presúvajú do Býka a Škorpióna! Takže moment aktivácie je už teraz!

Koho sa toto Zatmenie dotkne najviac?

Samozrejme tých z vás, ktorí sa budete v jeho vrchole nachádzať na mieste, kde bude viditeľný.

V osobnom Horoskope si treba nájsť os Býka a Škorpióna a pozrieť sa, či v týchto domoch máte čosi na stupni 26-27-28 Býk, Škorpión a potom Vodnár a Lev. Ak máte, budete ho teda cítiť najviac.

Najsilnejšie skrz kozmické ID čiže Ascendent, Mesiac a Slnko ♥ Oblasť – dom v ktorom sa vám zatmenie dotýka citlivého bodu bude téma v živote na ktorú zatmenie bude mať istý efekt.

Jedným pozitívom je to, že Dračia Hlava spolu s Lunou je vnímaná ako pozitívny efekt a v zákryte s Hviezdou, ktorá je považovaná za negatívnu sa v živote môžete zbaviť istej temnoty, ktorá vás doposiaľ obliehala.

Tak nech sa stane :)

Pripravia pre vás

www.altairastrology.com

Komentáre