Známa speváčka všetkých poriadne šokovala. Akú má novinku?

Americká speváčka Halsey sa v posledných rokoch aj v Európe mohla tešiť z veľkého úspechu. V úvode minulého roku dokonca ako jedna z mála speváčok stihla ešte pred vypuknutím globálnej pandémie svoje európske turné k albumu Manic. Teraz ju však čaká úplne iná cesta!

Halsey si v Amerike vyslúžila povesť tej, ktorá sa nebojí povedať čo á na jazyku, aj keď sa to nemusí úplne zhodovať so spoločenským status quo. V minulosti otvorene kritizovala značku spodnej bielizne Victoria's Secret či odovzdávanie hudobných cien Grammy. Aj to je však dôvod, prečo si ju jej fanúšikovia zamilovali.

V úvode tohto roku Halsey na trh uviedla svoju vlastnú kozmetickú značku about-face, ktorú opisuje slovami, ako multi-dimenzionálni make-up, ktorý je určený pre všetky pohlavia a na každú príležitosť.

To však pre Ashley Frangipane známu ako Halsey nie je ani zďaleka jediná novinka. Pred pár dňami totiž svojich fanúšikov prekvapila fotografiou, kde ukázala tehotenské bruško. Zatiaľ nie je známe, v ktorom mesiaci speváčka je, ani to kto je otcom. Tehotenstvo ja jej totiž až doposiaľ podarilo utajiť.

Pre speváčku ide o vytúžené dieťatko. V minulosti totiž priznala, že bola tehotná a svoje dieťa potratila priamo na pódiu uprostred svojho koncertu.

Komentáre