Beyoncé: Často som bola jediným čiernym dievčaťom

Máloktorá speváčka si si vo svete dokázala získať takú prestíž a uznanie ako Beyoncé. Po viac ako dvoch desaťročiach na scéne už nie je len speváčkou, ale kultúrnou ikonou, ktorá je známa tým, že všetko robí na plný plyn. Pri príležitosti predstavenia novej kolekcie svojej módnej línie Ivy Park sa Beyoncé postavila pred objektív magazínu Harper's Bazaar a prezradila tiež to, kedy sa konečne dočkáme nového albumu.

Hudobná hviezda Beyoncé oslávi už 4. septembra svoje 40. narodeniny. Iné ženy pri tomto míľniku prepadajú depresiám, no Beyoncé má pocit, že všetko len začína. "Prvých dvadsať rokov svojho života som len snívala. Bola som introvert a v detstve som sa veľmi neprejavovala. Teraz som za to vďačná. Hanblivosť ma naučila empatii." 

Prečítajte si aj: Skončí Nicki Minaj v base?!


Spevu sa Beyoncé venovala už od útleho detstva a keď mala 7 rokov, začala súťažiť v speváckych a tanečných súťažiach. "Často som bola jediným čiernym dievčaťom a začala som si uvedomovať, že musím na sebe pacovať dvakrát tvrdšie. Ak som chcela vyhrať, musela som ukázať svoj zmysel pre humor a šarm," prezrádza Beyoncé, ktorá už vo svojich desiatich rokoch mala v zásobe viac ako 50 skladieb, ktoré nahrala v hudobnom štúdiu.

Neprehliadnite: Kanye West chcel zaočkovať 40 000 ľudí. Dopadlo to fiaskom!


Fanúšikov Beyoncé pochopiteľne najviac zaujíma to, kedy sa dočkáme jej nového albumu. Beyoncé priznala, že sa tak stane už čoskoro. "V štúdiu som už rok a pol. Niekedy to trvá aj rok, kým si vypočujem tisícky zvukov a nájdem to pravé. Jeden zborový spev môže mať až 200 rôznych prevedení. Napriek tomu nepoznám nič také silné, ako to množstvo lásky, vášne a energie, ktorú cítim v nahrávacom štúdiu. Po 31 rokoch je to pre mňa rovnako vzrušujúce, ako keď som mala deväť rokov."

Zdroj foto: Harper's Bazaar

Komentáre