Adele sa pochválila poriadne odvážnym dekoltom! Na fotografii by ste už bacuľku hľadali ťažko

Najnovšie fotografie speváčky Adele doslova vyrazili dych fanúšikom. Adele sa objavila na titulnej stránke časopisu Vogue a vzbudila doslova ošiaľ. Ako sa páči fotografia vám?

Premena, ktorou prešla speváčka Adele je dych berúca. Fanúšikovia ju ľahko podpichovali a nevšímali si jej úchvatnú figúru a dožadovali sa iba ďalšieho albumu. Speváčka teraz potvrdila na svojom Instagrame, že nový singel vyjde 15. októbra a fanúšikovia sú vo vytržení.

"Stačilo týchto 20 sekúnd a viem, že je to moja najobľúbenejšia skladba na svete," napísal fanúšik a ďalší sa hneď pridávajú: "Nemôžem sa dočkať. Adele je tu, aby zachránila muziku!"

Teraz už ale späť z k fotografii, ktorá si na Instagrame Adele vyslúžila úctyhodných 6 miliónov "srdiečok". Isté je, že do očí sa speváčke pozerať nebudete, hoci nejedna žena by ocenila kvalitu a krásu jej čiernych liniek, dekolt je to, čo upútalo pozornosť všetkých. Nie je totiž bežné, aby vám zmizol tuk z celého tela, ale prsia zostali. Adele sa to podarilo. Ako? Na otázky zatiaľ neodpovedala, aj keď ju veľa fanúšikov podozrieva, že podstúpila plastickú operáciu. Čo si myslíte vy?

Zdroj foto: Vogue

Komentáre