Veľký TEST opaľovacích krémov: Ktorý je pre vás ten najlepší?

Natierať či nenatierať? V súčasnosti, keď je slnko čoraz silnejšie, jednoznačne víťazí natieranie opaľovacími krémami.

Dermastir Sun Protection
A v čom je Sun Protection krém lepší než obyčajné krémy na opaľovanie? Nielenže dokonale chráni proti UVA a UVB žiareniu vďaka faktoru SPF 50+, ale zároveň zabraňuje tvorbe vrások, o čo sa stará hlavne výťažok z kaviáru. Dostupný je v bezfarebnom alebo jemne tónovanom balení.


Vichy Idéal Soleil Capital opaľovacie mlieko SPF 30
Ak máte rovnako ako ja suchšiu pokožku, krásne tekutý krém na opaľovanie Vichy Idéal Soleil Capital určite oceníte. Perfektne sa roztiera, a navyše pokožku príjemne zvláčni a zjemní bez toho, aby zostala mastná. Pozor si však musíte dát na to, aby vám neušpinil oblečenie.


La Roche-Posay Anthelios
Poskytuje veľmi vysokú a širokospektrálnu ochranu pred UV žiarením má jemnú textúru, ľahko sa roztiera a nezanecháva biele škvrny. Je vhodné pre citlivú pokožku, vrátane tej so slnečnou intoleranciou.


Daylong Extreme Lotio 
Je určený pre kožu extrémne citlivú na slnečné žiarenie a pri extrémnej expozícii UV žiareniu. Daylong extreme SPF 50+ lócio je odolný voči vode a spoľahlivo chráni kožu pred slnkom vďaka širokospektrálnej UVA a UVB ochrane. Veľmi vysoká ochrana (SPF 50+), vysoko odolné voči sladkej i slanej vode, ošetruje kožu pomocou Aloe vera a vitamínu E.


Dermacol Water resistant sun milk 
Vodeodolné mlieko s beta-karoténom poskytuje účinnú ochranu pred slnečným žiarením. Ochranný komplex UVA a UVB filtrov spolu s vitamínom E a olejom z hroznových jadier zabraňuje poškodeniu pokožky vplyvom UV žiarenia a zamedzuje predčasnému starnutiu.

Zdroj foto: pexels.com, archív firiem

Komentáre