Líčenie, ktoré prežije aj letné horúčavy! Zažiarte dokonalým make-upom na letnej párty

Leto je ideálne na experimentovanie s farbami, vyskúšajte fantastické očné paletky a buďte neprehliadnuteľná! My vám prinášame 5 najlepších, ktoré sme pre vás objavili.

Morphe x James Charles palette.
Táto paletka v sebe skrýva neskutočne veľké spektrum farebných tieňov, s ktorými sa ľahko pracuje. Matné tiene v paletke sú úžasne pigmentované, naopak metalické sa krásne lesknú na oku. Stredná rada tieňov sú také, ktoré James odporúča na každodenné, menej výrazné líčenie. Ako bonus k týmto tieňom sa v paletke skrýva aj krásny rozjasňovač.


Anastasia Beverly hills- Riviera
Je známe, že Anastasia má jedny z najlepších paletiek na trhu, hlavne kvôli ich pigmentácii. Tento rok jej dcéra Norvina, ktorá je jej pravá ruka vo vedení značky, vytvorila paletku Riviera. Obsahuje 6 metalických a 8 matných tieňov, ktoré vo vás majú prebudiť atmosféru letnej dovolenky pri mori. Ak budete mať možnosť ju vyskúšať, neváhajte, určite neoľutujete.


Makeup revolution x Soph paletka
Značka Make-up revolution približne pred časom prišla do Slovenských drogérií. Veľakrát je ich cieľom urobiť lacnejšie verzie známych paletiek, čo sa im aj šikovne darí. Táto paletka vznikla na základe kolaborácie s anglickou youtuberkou. Paletka ponúka množstvo teplých, vibrantnejších farieb ako červená alebo oranžová, ale aj farby na jemnejšie, neutrálne líčenie.  Je to jedna z najlepších paletiek, ktoré dostať v našich drogériách a navyše je cenovo dostupná.


Too faced- Sweet peach paletka 
Táto paletka je pre milovníkov ovocných vôní ako stvorená. Nielenže jej názov je v preklade sladká broskyňa, ale zodpovedá tomu aj jej vôňa. Akonáhle ju otvoríte, cítite vôňu broskýň. Tiene v paletke sú v ružovo-hnedých farbách, sú krásne krémové a dobre sa s nimi pracuje.


Huda beauty- Neon obsessions
Paletky v tejto kolekcii veľmi pasujú k tohtoročnému neónovému trendu. Neon obsessions ponúkajú tri variácie. Jedna s ružovo- fialovou tématikou, druhá s oranžovo-žlto-ružovou a tretia so zeleno-ružovou. Huda naozaj nesklamala, keďže všetky metalické tieňe, ktoré sa nachádzajú v týchto troch paletkách sa nádherne lesknú na oku a vydržia veľmi dlho. Za nimi ale nezaostávajú ani žiarivé matné tiene v paletkách, s ktorými môžete vymyslieť veľa variácií pestrého farebného líčenia. Paletky sú cenovo dostupnejšie, ako väčšie paletky od Huda Beauty. Vďaka ich šikovnej veľkosti si ich môžete ľahko zobrať hocikam so sebou.


Ktorá je vaša najobľúbenejšia paletka? Dajte nám vedieť do komentára pod článkom.

Zdroj foto: pixabay.com, archív firiem

Komentáre