Okamžitý zázrak pre vašu pleť: TOTO musíte vyskúšať!

Kozmetika Dermastir ponúka luxusnú starostlivosť o pleť. My sme vyskúšali sérum s kyselinou hyalurónovou, pleťové ampulky Zinc gluconate a sérum s kaviárom. Jedinečné balenie obsahuje 8x2 druhov ampuliek a bunkový valček. Bunkový valček Dermastir môžete využiť na aktiváciu pleti pri aplikovaní sér a krémov na vašu pokožku. Ak sa produkty aplikujú ručnou masážou, časť ingrediencií preniká aj do pokožky rúk. Použitím bunkového valčeka zabezpečíte, že sa 100% účinných zložiek krému alebo séra dostane na určené miesto pokožky tváre. Odporúčame ho pre všetky druhy pokožky a pre všetky tipy krémov a pleťových sér.

Ampulky slúžia na:
• okamžitý lifting a spevnenie pokožky;
• vrásky a jemné línie, ktoré sú po aplikácií menej viditeľné;
• vyhladenie oblasti v okolí očí, redukcia "nafúknutých očí" a tmavých kruhov;
• spevnenie pokožky krku, zlepšenie kontúr tváre a znížené zadržiavanie vody;
• zvýšenie mikrocirkulácie, ktoré má za následok žiarivejšiu a zdravšiu pokožku.

Vyskúšali sme:

Sérum s kyselinou hyalurónovou
Toto sérum hydratuje pokožku, spomaľuje proces starnutia, zamedzuje vplyvu znečistenia zo životného prostredia ako aj vystavenia pokožky ultrafialovým lúčom. Pokožka bola hneď po aplikácií pevnejšia a hydratovanejšia. Z dlhodobého hľadiska má určite vplyv na minimalizáciu jemných vrások a intenzívnu hydratáciu pokožky.

Pleťové ampulky DERMASTIR Zinc gluconate
Zinok je výborný na starostlivosť o poškodené tkanivo pokožky, na ošetrenie tváre poznačenej po akné a znižuje tvorbu jaziev. Spozorovala som, že vzniknuté akné sa rýchlejšie hojilo, pokožka sa menej mastila aj počas dňa a fľaky a jazvičky po akné ostali bledšie a jemnejšie. Z dlhodobého hľadiska ampulky odporúčam na mastnú, aknóznu a poškodenú pleť.

Pleťové ampulky s kaviárovým extraktom
Kaviárový extrakt je veľmi vzácna ingrediencia, ktorá sa získava z kaviárového vajíčka z rýb jesetera. Majú štruktúru aminokyselín, ktorú veda zatiaľ nevie nahradiť či napodobniť. Dermastir Caviar Ampulky pomáhajú pri regenerácii buniek a momentálne patria medzi najluxusnejšie produkty na trhu. Kaviár je mimoriadne luxusná zložka anti-age produktov, ktorá ľahko podlieha vplyvu kyslíka, preto je najlepšie skladovať ju v sklenených ampulkách.

Ampulky majú jemnú, gélovitú a hustejšiu konzistenciu. Pleť bola po aplikácií vypnutejšia, hydratovanejšia, veľmi jemná a príjemná na dotyk. Z dlhodobého hľadiska určite odporúčam pre ženy, ktoré majú problémy so suchou, dehydratovanou, zrelou pleťou a na vyhladenie a vypnutie pokožky zrelých žien.

Pleťové ampulky si môžete objednať na webe www.dermastir.sk alebo vyskúšať kozmetické ošetrenie s použitím Dermastir ampuliek na klinike HB Mediva v Detve.

Máte skúsenosti s touto kozmetikou? Napíšte nám do komentára pod článkom.

Zdroj foto: Dermastir


Komentáre