To najlepšie ošetrenie pleti, ktoré by ste mali absolvovať ešte pred letom!

Ak uvažujete nad mezoterapiou, prinášame Vám recenziu na mezoterapiu značky Neauvia Organic Hydro Deluxe. 

Základným cieľom je stimulácia mitochondrií, teda bunkových organel, zodpovedných za správny chod bunky. Mitochondrie sú „továrne“ na energiu a ich činnosť riadi bunku. V tomto prípade možno o mezoterapii/mezolifte hovoriť ako o jednom z mála, že zodpovedá za prevenciu predčasného starnutia pleti. Kyselina hyaluronová obsiahnutá v kokteiloch zodpovedá za optimálnu hydratáciu pokožky, jej nedostatkom je koža povädnutá, stráca tonus a elasticitu, čo sa tiež prejavuje predčasnou tvorbou vrások.


Ide o nezosieťovanú kyselinu hyalurónovú získanú z Bacillus Subtilis. Okrem kyseliny hyalurónovej táto mezoterapia obsahuje hydroxyapatit, Glycín a L-Prolín, čo sú aminokyseliny veľmi prospešné pre pokožku.

Mezoterapia sa používa na vyhladenie jemných vrások, eliminuje jazvičky po akné a zabezpečuje intenzívnu hydratáciu a výživu pokožke.
Zákrok trval približne 50 minú, z ktorých 40 bola aplikácia a pôsobenie znecitlivujúceho krému. Po uplynutí 40-tich minút mi pani doktorka početnými vpichmi pod pokožku aplikovala mezoterapiu. Zákrok bol takmer bezbolestný. Po aplikácii je pokožka dosť začervenaná a nie je vhodné v deň mezoterapie na ňu nanášať make-up. Po príchode domov som si na pokožku dala hydratačnú masku značky Clinique a nechala som ju pôsobiť 20 minút. Po odstránení masky som mala pleť oveľa kľudnejšiu a aj začervenanie zmizlo.
Na druhý deň ráno som sa nalíčila. Približne po troch dňoch od aplikácie som videla efekt.

Pokožka je pružnejšia, hydratovanejšia, jemné vrásky sa vyhladili a zjemnili sa mi aj fľaky a jazvičky po akné. Tento zákrok doporučujem kľudne aj mladým ženám, ktoré majú problém so suchou a dehydrovanou pokožkou, jazvičkami a fľakmi po akné, alebo ich začínajú trápiť už prvé vrásky. 

Ja som s ošetrením a spokojná.
Zákrok doporučujem všetkými desiatimi !

Komentáre