Urobte si spolu s nami jarnú revíziu kozmetickej taštičky: Nechýba vám nič?

Možno už ste v rámci jarného upratovania vytriedili všetko zimné oblečenie, kúpili si vysnívanú jarnú bundičku a vytiahli tenisky, na ktoré ste sa celú zimu tešili. Nezabudli ste ale urobiť aj malú revíziu svojej kozmetickej taštičky? Máme pre vás niekoľko produktov, na ktoré by ste nemali zabudnúť.

Siahnite po ľahšom základe
Ľahké make-upy a tónovacie krémy sú teraz doslova na každom kroku. A je to logické, pretože po dlhej zime chceme uľaviť nielen nášmu šatníku, ale aj svojej pleti. Či už si vyberiete čerstvú novinku Fenty Skin alebo novú verziu ikonického make-upu značky Dior Forever Natural Nude, v oboch prípadoch bude vaša pleť dýchať!

Pleť ako od mora
Vyzerá to, že na pravidelnú dávku slnečných lúčov si ešte chvíľu počkáme a rovnako tomu bude aj s výletmi do exotických lokalít zaliatych slnkom. Tiež vám už ale chýba jemné opálenie, vyliezajúce pehy a rozjasnená pleť? V tom prípade nie je nič jednoduchšie, než do svojej jarnej kozmetickej taštičky pridať pár produktov, ktoré vašej pleti dodajú rýchlu dávku "dovolenky" z pohodlia vašej kúpeľne.

Siahnuť môžete po klasickom bronzeri, odporúčame sa zamerať skôr na krémové textúry, ktoré na pleti vyzerajú nielen prirodzene, ale navyše dodajú rozjasnenie. Nebojte sa vybrať produkt, ktorý bude obsahovať malé množstvo trblietania, pleť potom bude vyzerať šťavnatejšie.

V poslednej dobe sú veľkým hitom aj tónovacie kvapky, ktoré pridáte do svojho obľúbeného pleťového séra alebo krému. Vďaka prispôsobiteľnému dávkovanie môžete zvoliť, aké výrazné opálenie chcete pleti dodať, teda či sa práve vraciate z imaginárneho víkendu stráveného pri Lago di Garda, alebo z dvojtýždňovej dovolenky z preslneného Mexika. Nezabudnite ale, že menej je niekedy viac!

Pridajte farby - aspoň trochu
Nebojte, nemusíte hneď siahať po žiarivých odtieňoch, môžete na to ísť pomaly a obozretne. Ak sa po nekonečnej zime necítite na výrazný rúž, čo takto radšej použiť jemný zafarbený balzam? Začať môžete aj u farebného tieňa vo vnútornom kútiku alebo na spodnej linke oka. S pastelovými farbami nemôžete šliapnuť vedľa nikdy a niečo mi hovorí, že farebné líčenie očí uvidíme tento rok čím ďalej tým častejšie.

Zdroj foto: pixabay.com


Komentáre