Speváčka a herečka Mandy Moore bola „úplne pripravená“ na operáciu maternice predtým, ako otehotnela

Túžba otehotnieť a priviesť na svet svoje bábätko je niekedy poriadne tŕnistá. Vie o tom svoje aj americká herečka a speváčka Mandy Moore, ktorá o tom nedávno poskytla rozhovor.

"Veľmi som váhala, či tomu mám uveriť," pripustila. Cesta k tehotenskej knižke Mandy Moore bola neočakávaná. Hviezda This Is Us sa pripravovala na privítanie svojho prvého dieťatka - chlapčeka, so svojím manželom, frontmanom Dawes Taylorom Goldsmithom. V novom rozhovore pre Romper rozpráva o svojom rozhodnutí mať dieťa a o tom, ako bola pripravená podstúpiť operáciu, aby otehotnela.

"Urobili sme si ovulačné testy," povedala Moore v online rozhovore. S manželom sa rozhodli navštíviť odborníka na plodnosť a neskôr im povedali, že Mandy má problém s maternicou a že môže mať endometriózu. "Bola som úplne pripravená podstúpiť operáciu maternice a dúfala som, že sa tak zbavím endometriózy, ak tam bola," dodala. "Bolo pekné mať plán a vedieť, ok, dobre, preto som ešte nebola tehotná." Krátko predtým, ako bola naplánovaná operácia, jej odborník na plodnosť spomenul, že má ovuláciu a napriek jej problémom s maternicou bola malá šanca na otehotnenie. "Takže som si povedala, dobre, čo už," povedala. "A hľa ..."

Neprehliadnite: Chceš byť krásna ako Jennifer Lopez? Vieme, ako na to!

Pokračovala: „Myslím, že chápem, prečo vám lekári hovoria:„ Skúšajte otehotnieť jeden rok, a potom, ak sa nič nestane, môžete začať podstupovať vyšetrenia. “Ale bola by som rada, keby som mala túto informáciu skôr. Zmenilo by to veľa.“

Mandy Moore oznámila, že je tehotná v septembri 2020. „Kvôli tomuto problému s mojou maternicou som veľmi váhala vôbec uveriť tomu, že som v očakávaní. Akoby som mala zatajený dych celých 12 týždňov.“

Zdroj foto: instagram.com/mandymooremm/


Komentáre