Ďalší hollywoodsky rozvod: Kim a Kayne idú od seba!

Všetko má svoj koniec. A ten teraz prišiel aj v manželstve Kim Kardashian a Kanye Westa. Azda najsledovanejší šoubiznisový pár posedných rokoch už viackrát prekonal vzťahovú krízu. V posledných mesiacoch sa však dohady o rozchode stupňovali a manželstvo nezachránila ani štvorica detí.

Média už v januári informovali o to, že Kim a Kanye už viac nežijú pod jednou strechou. Dôvod odlúčenia mali byť dlhodobé vzťahové problémy, za ktoré môže bipolárna porucha, ktorou trpí Kanye. Raper údajne odmieta užívať lieky a nespolupracuje s lekármi. Kim sa dlhé roky svojho partnera snažila podporiť, no zdá sa, že jej pohár trpezlivosti pretiekol a tak podala žiadosť o rozvod.

Odporúčame: Chceš byť krásna ako Jennifer Lopez? Vieme, ako na to!


To kde je pravda, zrejme vie len dvojica. Kanye totiž tvrdí, že Kim ho chcela zavrieť do blázinca a v minulosti mu údajne bola neverná. Americká kráska podľa portálu TMZ požiadala o spoločnú starostlivosť o ich deti no ich odlúčenie by malo prebiehať v priateľskom duchu. Pre Westa ide o prvý rozvod, no v prípade Kardashianky pôjde už o tretie nevydarené manželstvo.

Dvojica si povedala áno ešte v v máji 2014 na luxusnej svadbe v Taliansku. Spoločne vychovávali deti North, Chicaga, Psalma a Saint. Prvorodená dcéra North podľa všetkého kráča v šľapajach svojej podnikavej mamy, a už ako 7-ročná s úsmevom pózuje pred objektívom fotoaparátov.

Zdroj foto: instagram.com/kimkardashian/ 


Komentáre