Sex v meste je späť: Pozrite si prvé zábery z nakrúcania!

Návrat seriálového fenoménu z 90 rokov bude nepochybne jednou z najsledovanejších seriálových udalostí tohto roku. Pôvodná štvorica sa už síce pred kameru nevráti, no kultová Carrie Bradshaw, ktorú si opäť zahrá Sarah Jessica Parker chýbať nebude!

Fanúšikovia seriálu Sex v meste sú vo vytržení. Ich obľúbené hrdinky sa po rokoch opäť vrátia tam, kde všetko začalo. Nakrúcanie novej série, ktorá ponúkne 10 epizód už je v plnom prúde. Po vzhliadnutí prvých záberov z ulíc New Yorku je jasné, že ani teraz nebude núdza a množstvo štýlových outfitov. Hlavné hrdinky Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon a Kristin Davis síce už dávno oslávili 50. narodeniny, no to im na šarme nijako neubralo.

Príbeh novej série sa pochopiteľne sústredí na život žien o 50-ke, ktorý je podľa tvorcov ešte komplikovanejší, ako život 30 ročných žien. Seriálová klapka na HBO síce padla ešte v roku 2004, no neskôr sme sa ešte dočkali dvojice filmov.

Nová posila
Ak čítate pozorne, je vám zrejme jasné, že Kim Cattrall, ktorá si zahrala obľúbenú Samanthu sa už do seriálu nevráti. Blondínka svoju úlohu údajne odmietla kvôli peniazom. Kým ona mala za jednu epizódu získať zhruba 350-tisíc dolárov, tak jej kolegyňa Sarah Jessica Parker dostane za diel seriálu až 3 milióny. Samanthu si v novej sérii zahrá nemecká modelingová hviezda Heidi Klum.

Zdroj foto: instagram.com/justlikethatmax/  

Komentáre