Druhá séria Bridgertonu: Všetko, čo by ste o nej mali vedieť

Prvá séria historického seriálu Bridgertone zaznamenala obrovský úspech po celom svete. Dalo sa čakať, že Netflix nebude s jeho predĺžením príliš dlho otáľať. A skutočne neotáľal. Nedávno bola oficiálne oznámená druhá rada Bridgertonu. Hoci sa ešte nezačalo natáčať, už teraz vieme, čo od nej môžeme očakávať.

Seriál Bridgertone je inšpirovaný románmi Julie Quinn, ktoré sú zasadené do sveta londýnskej smotánky 19. storočia. Hovorí o ôsmich súrodencoch a ich hľadaní osudovej lásky. Rýchlo sa stal veľkým hitom, čo mu vynieslo prvé miesto v rebríčku najsledovanejších seriálov.

Hviezda nových Bridgertonových
Prvá séria sa zamerala na manželstvo Daphne a Simona, čo bola tiež zápletka prvej knihy spisovateľky Julie Quinn s podtitulom Vojvoda a ja. Druhá séria bude mať primárnu dejovú líniu z druhej knihy Vikomt, ktorý ma miloval.

Hlavnou postavou, alebo ak chcete hrdinom, sa stane Anthony Bridgertone v podaní Jonathana Baileyho. Ten sa bude snažiť vysporiadať s city k novej postave Kate. "Na konci prvej série sme ho nechali stáť na pomyselnom rázcestí. Bude zaujímavé sledovať, kam sa bude jeho život naďalej uberať," povedal producent relácie Chris Van Dusen.

Návrat starých známych
Osudy niektorých postáv zostali po finále visieť takzvane vo vzduchu, avšak obľúbený manželský pár ešte rozhodne nepovedal svoje posledné slovo. Tvorcovia uistili fanúšikov seriálu, že sa Simon a Daphne vráti. "Teraz sa síce stali vojvodom a vojvodkyňou z Hastingse, ale pre mňa to budú vždy Bridgertonoví," povedal Dusen.

Medzi nováčikov bude patriť Dimon Ashley, ktorá stvárni už vyššie zmienenú Kate. Jej priezvisko bude Sharma, aj keď je v knihe uvedená ako Sheffield. Ide o mladú a sebavedomú ženu alergickú na hlupákov, medzi ktoré počíta samozrejme aj Anthonyho Bridgertone.

Kedy sa začne točiť Bridgertone?
Luke Newton, ktorý v seriáli hrá Colina Bridgertone, zdieľal na svojom instagramovom účte fotku, kde sedí v kostýme, spolu s kolegom Lukom Thompsonom (Benedict Bridgertone), na koni. Pod to pridal komentár: "Chlapci sú späť v meste." Fanúšikovia si mysleli, že ide o zábery z novej rady, vzápätí sa však pod príspevkom ukázali hashtag ako #pohladdominulosti a #prvaseria.

Nicola Coughlan (Penelope Featherington) zase na tieto dohady reagovala slovami: "Ešte nie. Šaty a parochne sa ešte len chystajú. Ale už to čoskoro bude! " Tak snáď sa kamery rozbehnú v dohľadnej dobe.

Zdroj foto: instagram.com


Komentáre