Takto oddychujú naše celebrity v horúcom Chorvátsku

S uvoľnením pandemických opatrení sa mnoho Slovákov vybralo na dovolenky k moru a výnimkou nie sú ani slovenské prominentky. Mnohí si horúce dni užívajú na plážach v neďalekom Chorvátsku a výnimkou nie sú ani Karolína Chomisteková, Tatiana Žideková, či Evelyn.

Stále rozmýšľate nad tým, kde sa vyberiete na letnú dovolenku? Nakoľko všetky opatreniam sa zo dňa na deň stále menia, tak možno pred ďalekou exotikou aj vy dáte prednosť Chorvátsku. To je vďaka svojej polohe ideálne aj na predlžený víkend a v obľube ho majú aj známe Slovenky.

Evelyn ukázala sexi plavky
Moderátorka, komička a herečka Evelyn má za sebou niekoľkomesačné nakrúcanie šou Tvoja tvár znie povedome. Zaslúžené voľno si užívala v chorvátskom Rovinje, odkiaľ po dlhej dobe poslala pozdrav svojim fanúšikom. „Mala som introvertné obdobíčko a ľahkú sociálnu fóbiu tak som boh vie ako nezdieľala nič, ale niekedy si rada veci prežijem len tak v momente a súkromí, je to super! Ale už som asi vyliečená.“

Overená klasika
Fitneska a influencerka Tatiana Žideková si to spolu so svojou dcérkou a manželom namierila do toho istého chorvátskeho hotelu, kde strávila niekoľko slnečných dní aj v minulom roku. Jej fotky nasvedčujú tomu, že ani tento rok jej nič nechýbalo. Počas balenia nenechala nič na náhodu, a tak sme ju každý deň mohli sledovať v iných plavkách. „Koľko plaviek si väčšinou beriete na dovolenku? Musím sa priznať, že ja na každý deň iné a aj to mám problém vybrať, ktoré zobrať z tej zbierky čo mam doma.“

Prehliadka krásy
Pri pohľade na bývalú Miss Karolínu Chomistekovú možno budete mať pocit, že ide o fotografie zo sústredenia spomínanej súťaže. Karolína vyzerá čoraz lepšie a postavu jej môžu závidieť aj oveľa mladšie ročníky. Podobne ako jej kolegyne Evelyn a Tatiana, aj ona si slnečné lúče užíva najmä v plavkách.

Zdroj foto: Instagram.com


Komentáre