Raperka Iggy Azalea: Keď chcela pracovať s Britney Spears, musela podpísať mlčanlivosť

Kauza #FreeBritney naberá na obrátkach a na stanu popovej hviezdy sa už postavili aj jej kolegovia ako Mariah Carey, Christina Aguilera či Justin Timberlake. K podporovateľom Britney sa teraz pridala aj raperka Iggy Azaela, ktorá prehovorila o tom, čo zažila, keď v roku 2015 pracovala so Spears na ich spoločnej skladbe Pretty Girls.

Život v zlatej klietke. Aj tak by sa dalo označiť posledných 13-rokov života Britney Sears, ktorá mala naoko všetko, no v skutočnosti nemohla o ničom rozhodovať. Všetok majetok známej blondínky už 13-rokov spravuje jej otec, ktorému dnes Britney nevie prísť na meno a najradšej by ho podľa svojich slov zažalovala. 

Emotívne slová Britney, ktorá prehovorila o tom, prečo už život pod opatrovníctvom svojho otca žiť nechce možno niekomu znejú neuveriteľne, no svedkom konania otca Britney Spears bola v roku 2015 aj raperka Iggy Azalea. 

„V roku 2015, kedy som s Britney osobne spolupracovala, tak som bola svedkom rovnakého správania jej otca, aké Britney svetu opisuje a chce ju podporiť a povedať svetu, že nepreháňa ani neklame. Videla som jej obmedzenia v tých najdivnejších a najtriviálnejších veciach: napríklad aj to, koľko sódy mohla vypiť. Prečo je niečo také vôbec dôležité? Jej otec čakal až do momentu nášho vystúpenia na Billboard Music Awards, keď som bola v šatni, tak mi povedal, že ak neodpíšem dohodu o mlčanlivosti, tak mi nepovolí ísť s Britney na javisko. Spôsob, akým ma k tomuto podpisu prinútil znel podobne, ako taktika, o ktorej hovorila Britney v súvislosti s jej šou v Las Vegas. Britney by nemala byť nútená fungovať s týmto mužom, keď jasne dáva najavo, že to negatívne ovplyvňuje jej duševné zdravie. Vôbec to nie je správne,“ napísala Iggy vo svojom vyjadrení na sociálnych sieťach. 

Britney dokonca priznala, že do svojho posledného koncertného turné v roku 2018 o Európe a Severnej Amerika bola prinútená. "Moje vedenie povedalo, že ak na turné nepôjdem, budem si musieť nájsť právnika, pretože by ma mohli žalovať. Keď som zišla z pódia vo Vegas, podali mi papier a povedali, že ho musím podpísať. Bolo to veľmi hrozivé a strašidelné." Krátko na to Britney zrušila svoju ďalšiu plánovanú šou v Las Vegas, kde sa mala vrátiť v roku 2019, no stres na ňu bol tak veľký, že sa plánovaná šou napokon k spokojnosti Britney zrušila. Situácia v jej živote sa bohužiaľ ešte viac zhoršila, terapeut jej nasadil veľmi silné dávky liekov, vďaka čomu sa cítila ako opitá.

Zdroj foto: Youtube

Komentáre