Ako kamene ovplyvňujú našu energiu?

Mnoho ľudí má skreslenú predstavu, že všetko čo nemá nervovú sústavu, nehýbe sa, nehovorí, neprejavuje emócie nie je živé. Avšak ak chceme porozumieť tomuto článku, musíme troška zmeniť prvotné zmýšľanie. Všetko je energia a energia má vedomie. Vedomie je všade okolo nás na rôznej frekvenčnej dĺžke. Život ma mnoho podôb, foriem a úrovní vedomia. To že nie sme všetci schopní vnímať celú škálu rôznych úrovní, neznamená že neexistujú, alebo že sú menej dôležitými. Tak isto to platí pre kamene. Kamene a kryštály sú súčasťou prírody a príroda je živá a vibruje na veľmi jemných ale silných vibráciách. Keď sa ako ľudia začneme približovať k vlastnému sebauvedomeniu a preberieme sa do jednoty nájdeme nové vnímanie pre prírodu ako prirodzený výsledok.

V tejto modernej dobe sa vzácne kamene stávajú jedným z najrozšírenejších spôsobov ako začať na duchovnej ceste, ale aj ako sa na nej hlboko rozpínať. Preto vám s radosťou priblížim ako si naozaj vytvoriť vzťah s kamienkami.
I.
Kamene sú súčasťou matky Zeme, majú vedomie a sú jednými z najživších a najukecanejších bytostí. Sú v absolútnom súlade zo zákonom Vesmíru a preto si vedia bez problémov zmanifestovať, miesto kam chcú ísť a vedia si zmanifestovať aj zmenu človeka s ktorým chcú pracovať. Kameň nie je naše vlastníctvo, patrí Prírode a je dôležité aby sme si uvedomili, že aj keď zaň v nejakom obchode zaplatíme stovky eur, nepatrí nám. Ale patrí k nám. V daný moment a životné obdobie, a jedného dňa sa vráti domov.

II. Ako si vybrať správne?
Každý kameň je individuálne vedomie ako aj človek. Je preto svojský a ani sto strán opisu čo tento kameň prináša vám nedá celkové uvedomenie pokým nebudete s kameňom pracovať osobne. Je to ako stretnúť človeka o ktorom ste si čítali, no nemôžete predpovedať ako sa pri ňom budete cítiť, pretože tento prežitok, ide mimo myseľ. To znamená, že jediný spôsob ako si vybrať správne, je dôverovať svojmu pocitu. Najlepšie je ísť do vybraného obchodu osobne a nechať sa riadiť intuíciou. Zabudnite na ceduľky s popisom alebo na rozdelenie kameňov podľa znamení. Ak vás kameň zaujal podržte si ho v ľavej ruke, ak pocítite v srdcovej čakre impulz, teplo alebo hrejivý pocit. Máte svojho spoločníka. Niekedy vás nemusí zaujať žiaden a niekedy niekoľko. Ak sa kameň pri vás rozohreje je preň ľahké sa prepojiť s vašou energiou. Dbajte na to aby ste svoje kamene kúpili v jeho pravej forme a nie falošný duplikát. Taktiež mnoho kameňov ktoré boli tepelne upravené či prefarbené aby sa ľuďom páčili a tým pádom sa lepšie predávali, nebudú fungovať z dvoch dôvodov.

I. Sú traumatizované – poškodené
II. V extrémnych procesoch môže kameň vyjsť z vedomia – zomrieť.
Avšak to vám nikto nepovie, lebo to nevedia a necítia a taktiež si tým nepomôžu v biznise však. Neopracovaný, neupravený a nenafarbený kameň má najviac šancí byť zdravý a v stave vám naozaj chcieť asistovať na vašej ceste. Preto si dva krát preverte čo kupujete a odkiaľ.
Prečo sú určité kamene svetlejšie a tmavšie aj keď sú tie isté?
Napríklad ste určite videli svetlý Ametyst a aj sýty a tmavý. Záleží ako hlboko v Zemi ho našli. Tie kamene bližšie pri povrchu zeme sú svetlejšie a zvyčajne troška lacnejšie. Avšak ak máte veľmi tmavý kameň bude z väčšej hĺbky a taktiež troška drahší. Niektoré kamene ako Tyrkys sa po určitú dobu vie aj po úprave vrátiť do pôvodnej farby, ktorá je zelená a nie modrá. Niektoré kamene vám na slnku vyblednú a niektoré sa vám rozplynú vo vode. Niektoré môžeme piť spolu s vodou a niektoré nás otrávia.

Pokračovanie o týždeň ;)

Pripravila pre vás:

IG: AltairAstrology

FB: AltairAstrology

WEB: www.altairastrology.zohosites.com

@ AltairAstrology@gmail.com

Zdroj foto: Unsplash.comKomentáre