Justin Bieber má nový účes. Takto ešte nevyzeral!

Kanadský spevák Justin Bieber počas svojej kariéry vystriedal niekoľko strihov a farieb svojich vlasov. Azda najväčší úlet bolo v jeho prípade ružové háro, ktoré jeho hlavu zdobilo v minulom roku. Teraz sa rozhodol, že je čas na ďalšiu zmenu a nechal si urobiť dredy.

Keď Justin Bieber v roku 2010 začínal svoju kariéru, tak bo ešte dieťa. Dnes už toho sladkého chlapca s ofinou pripomína len minimálne. Na tele Biebera by ste našli už len veľmi málo miest, ktoré nezdobia tetovania a s ofinou by ste Justina už tiež nestretli.


Spevák sa na Instagrame pochválil fotkou, kde ukazuje svoj nový účes. Pravdepodobne čakal, že ho jeho fanúšikovia za túto premenu pochvália, no mnoho z nich označilo tento krok za veľmi zlú voľbu.

Justin však smútiť vôbec nemusí. V posledných mesiacoch sa mu totiž mimoriadne darí. Pár týždňov dozadu vydal svoj nový štúdiový album Justice, z ktorého pochádza aj jeho nový hit Peaches. Ten má dnes na YouTube už viac než 160 miliónov prezretí. Skladba dokonca debutovala na prvej priečke v americkom singlovom rebríčku Billboard Hot 100.

Zdroj foto: instagram.com/justinbieber/

Komentáre