Horoskop na tento týždeň: Čo vás čaká podľa vášho znamenia?

Milí čitatelia, je podstatné sa zameriavať aj na našu Venušu, ktorá sa momentálne nachádza v Býkovi a tým pádom sme viac sústredení na hmotu, kvalitu, financie, stabilitu, životnú úroveň a hodnoty v sebe aj v druhých ľuďoch. Môžeme celý mesiac skladať nové priority a uvedomovať si, kto je náš skutočný priateľ či životný spojenec. A naopak kde nie je energia, ktorá v realite prináša hojnosť. Môžeme prefinancovávať naše plány, prehodnocovať vzťahy a biznis spolupráce. Hlavná priorita mesiaca je stabilita a pevné základy v tom na čom nám najviac záleží. Takže sa pozrime čo Venuša prináša. Najsilnejší pozitívny vplyv bude mať na Zemské Znamenia Býk, Panna, Kozoroh a výzvu prinesie Fixným Znameniam Lev, Vodnár a Škorpión. 

Baran
Vy môžete začať prehodnocovať svoje kamarátske vzťahy, spôsob, akým sa venujete svojmu osob-nému marketingu, ako sa prezentujete pred priateľmi a aj rodinou, aký máte vzťah zo svojimi súro-dencami a čo ste v minulosti nedoriešili alebo ste si naozaj nevypovedali s inými a teraz ich ohová-rate vo svojej hlave, alebo krútite očami keď sa vám ozvú? Možno je čas vyzametať názorovú piv-nicu. Ako ste sa v detstve naučili vnímať hodnotu iných ľudí, ich krásu ich umelecké vlohy? 

Býk
Venuša je vašou planétou, takže čo sa deje s ňou sa deje s vami. Sebareflexia čo sa týka se-ba-hodnoty sa vám prihlási asi ako prvá. Dlžíte niekomu niečo, alebo niekto vám. Na všetkých úrovniach bude treba veci dať do harmónie. A vtedy sa budete môcť pohnúť aj dopredu. Toto sa týka nielen financií, emócií, záujmu a lásky, ale aj toho ako do seba investuje. Ako investujete do ľudí, na ktorých vám záleží a kto, a akým spôsobom investuje do vás. Pozor na stratu svojej hodnoty v istých konfliktoch, stratu financií alebo stratu vecí, na ktorých vám záleží. 

Blíženci
Venuša kladie dôraz v tomto období na to ako sa staráte a zaujímate sami o seba. A téma pre vás momentálne bude seba-zrkadlo v momentálnom vzťahu a vo vzťahoch, ktoré ste mali a ako ste sa v nich správali k sebe? Tí z vás, ktorí ste sami, vám sa môžu ukázať predošlé vzťahy alebo najviac budete riešiť financie a investíciu do seba, svojej krásy a svojho tela. Nezabudnite na relax a do-prajte si spánok, spa a masáž. 

Rak
Nepracovali ste vy už na nejakom projekte,ku ktorému ste sa vracali a stále nie je dokončený? Na-príklad napísanie knihy, založenie blogu, navrhnutie tričiek, alebo inej podobnej záležitosti. Možno až detský sen, o ktorom stále vravíte, že raz to urobím ale… Venuša má pre vás energiu, ktorú možno budete chcieť teraz začať realizovať. Troška vás možno vyhodí z reality a začnete sa venovať svojej fantázií a kreatívnym počinom. Nepremrhajte túto energiu.

Lev
Vy ste v živote stretli pár ľudí, ktorých ste cítili ako vašu duchovnú rodinu, niekoho koho ste mali strašne radi a možno s nimi nie ste už v kontakte, je možné, že sa vám podarí znova prepojiť a znova sa nájsť. Na druhej strane, ak ste si dávali nejaké žiadosti na úrady o isté peniaze, dotácie, finan-covanie projektu možno si na to budete musieť chvíľku počkať. Budete vnútorne hľadať , a vracať sa k myšlienke, čo je pre vás niečo, čo sa dá opásať, že je to väčšie ako život sám, aký smer a aký dôvod žitia a posúvania sa vpred vidíte, že má pre vás zmysel. 

Panna
Pre Vás má Venuša posolstvo – dokážete si vážiť vlastné zručnosti? k sa vám doteraz niečo v kariére alebo svojej osobnej hodnote a finančnom zrkadle nepohýnalo je na mieste začať sa venovať podvedomým faktorom, ktoré ovplyvňujú váš úspech. V tejto rovine Venuša poukazuje na váš vzťah s rodičmi, ktoré sa priamo pretavujú do vašej schopnosti pretaviť čo viete na finančné bohat-stvo. Vzťah s rodičmi sa naozaj odráža na schopnosti prebojovať si v živote miesto.

Váhy
Tak Venuša je taktiež vašou Planétou a preto jej pohyby sú pre vás smerodajné hlavne čo sa týka vonkajšej manifestácie, ak nemáte mesiac alebo Asc vo Váhach tiež, vtedy sa to týka aj vnútorných manifestácií. Zatiaľ sa zameriam na to, kde žijete. V akej krajine v akej kultúre a spýtam sa – vy-hovuje vám? Alebo už dlhší čas premýšľate a snívate o cestovaní, presťahovaní sa alebo učení sa o niečom špecifickom práve v zahraničí. Stále máte šancu si to splniť, aj keď to teraz možno vyzerá limitovane, nebude to tak naveky. 

Škorpión
Tak vám Venuša zasahuje do otázok moci a nadvlády nad ľuďmi. Kde sa snažíte držať opraty na krátko, kde sa bojíte popustiť uzdu. Toto je o vás a o ľuďoch, ktorých ľúbite ale nedovoľujete im sa priblížiť. Namiesto toho ste ohradení istom úkryte a vydávate rozkazy, ktoré udržujú ľudí od vás ďalej, ale Venuša chce, aby ste sa vrátili do toho momentu v detstve, kedy ste sa rozhodli sa takto chovať. Za tým všetkým je usadenina, ktorá vás núti sa akoby stále vracať do rovnakého scenára s ľuďmi. 

Strelec
Aké kvality na sebe nevidíte ale obdivujete ich na niekom inom? Je čas sa naozaj zaľúbite do seba a nechať ľudí vám slúžiť na to, aby ste tieto vlastnosti, ktoré sa vám tak páčia našli a rozvinuli na sebe. To, že ich teraz nevidíte neznamená, že ich nemáte. Taktiež, ak ste slobodní momentálne môžete sa vrátiť k niekomu z ex partnerov ak ste sa nedávno rozišli, alebo sa typovo zahľadieť do rovnakého človeka akoby odznova. Finančne si treba dať pozor na to, s kým zdieľate svoje financie a taktiež ak pracujete niekde s klientmi dbajte na to, aby vaša aj ich hodnota bola nastavená na rovnováhu.

Kozorožec
Vám sa do dennodenného habitu môžu pripliesť situácie s ľuďmi, ktoré ste už možno zažili a niečo vám budú pripomínať, ak máte pocit cyklu aj vo svojom pracovnom prostredí, možno dostanete nápad alebo sa naučíte nový spôsob komunikáci, ktorým sa z toho vymotáte. Na jednej strane, je pre vás ťažké pracovať s ľuďmi a podriaďovať sa ich želaniam, keď máte pocit, že vám sa lepšie pracuje samým. Ak sa dostanete do situácie, kedy sa vám vrátia určité zdravotné ťažkosti, len aby ste si ich pripomenuli a dostali sa na lepšiu úroveň zdravia, teraz je na to vhodný čas. 

Vodnár
Môžete sa vrátiť k istým záľubám, ktoré vás kedysi bavili a vy ste sa ich neskôr pre niečo vzdali. Pre niektorých z vás to môžu byť umelecké a kreatívne talenty, ktoré ste robili kedysi alebo začali a teraz ste sa zamotali v práci a povinnostiach a zabudli ste na to, že sa treba aj zabávať. Niektorí z vás sa môžete vrátiť k aktivitám ako šport, hudba, divadlo, ale v opačnom prípade aj ku hazardu, návykovým látkam alebo iným nazvime to nebezpečným činnostiam. 

Ryby
Témy v zmysle ako sa vaša rodina správa k ľuďom, ktorých si vážite a vice versa. Aké sú vzťahy, mosty alebo priepasti medzi oboma svetmi. Akých priateľov beriete ako rodinu a naozaj tam patria? Dokážete si s rodinou, súrodencami deťmi a partnerkou vysvetliť aj starí situácie, ktoré ste si uložili v srdci ale nevypovedali ste ich? Nastáva možnosť, si vysvetliť veľa emócií, veľa finančných situácií a veľa potlačených a nevyjadrených citov, ktoré možno ostatným alebo aj vám ublížili. 


Komentáre