Jennifer Lopez oslávila narodeniny po boku staronovej lásky!

Americká speváčka Jennifer Lopez potvrdzuje tvrdenia, že vek je skutočne len číslo! Pred pár dnami síce oslávila svoje 52. narodeniny, avšak jej figúru, svieži vzhľad a energiu jej môžu závidieť aj o dve dekády mladšie kolegyne. J.Lo si svoj narodeninový deň užila po boku muža, s ktorým sa pozná už roky!

Sú späť! Už niekoľko týždňov sa síce v médiách špekulovalo o tom, že speváčka Jennifer Lopez randí s hercom Benom Affleckom, no ani jeden z dvojice tieto fámy nepotvrdil. Fanúšikovia hudobníčky si boli istý tým, že nejde o žiadne náhodné stretnutia, keďže dvojica spolu chodila už v úvode tohto storočia, kedy dokonca boli zasnúbení. 

Prečítajte si aj: Chceš byť krásna ako Jennifer Lopez? Vieme, ako na to!


Po niekoľkých nevydarených vzťahoch k sebe Ben a Jennifer opäť našli po 17 rokoch cestu, čo Lopez potvrdila romantickou fotografiou, ktorú zverejnila v deň svojich narodenín. V spoločnosti Afflecka si užíva luxusnú dovolenku na jachte v Stredozemnom mori. Podľa amerických médií nejde o žiaden úlet - znovuzrodený pár si údajne už hľadá spoločné bývanie.

Speváčka sa síce v úvode tohto roku rozišla so svojim snúbencom Alexom Rodriguezom, ktorý jej bol údajne neverný, no zdá sa, že v náručí Bena na tieto rany rýchlo zabudla. J.Lo sa darí aj po pracovnej stránke. Okrem toho, že pracuje na novom filme, tak nezaháľa ani po hudobnej stránke. V úvode júla vydala nový singel Cambia el Paso, ktorý má dnes už viac ako  14 miliónov prezretí na Youtube.

Zdroj foto: Instagram.com/jlo/

Komentáre