Jennifer Lopez oslávila 50-tku: Vďaka čomu je stále tak štíhla, svieža a fit?

Herečka, speváčka a tanečnica má postavu, ktorú jej závidí nejedla žena. Jennifer Lopez vyzerá jednoducho dokonale. Dôkazom toho je aj to, že vek je len číslo. Čo teda stojí za jej vypracovaným telom? Plastiky to nie sú. Čo robí inak ako ostatné ženy v jej veku? Skúste to aj vy. Avšak, chce to pevnú vôľu.

Každý deň tvrdý tréning
Keď sa na ňu pozriete, zbadáte krásne vytvarované telo plné svalov. Nie je tajomstvom, že Jennifer na svojej postave tvrdo pracujete. Štyrikrát do týždňa navštevuje posilňovňu, okrem toho samozrejme v rámci svojej speváckej kariéry trénuje a tancuje. Je to teda jasné- cvičte, avšak vyberte si to, čo vás bude baví.

Veľa vody
Jennifer verí, že štíhla môže byť len vtedy, keď bude dostatočne hydratovať svoj organizmus. Okrem toho vie, že hydratovaná pokožka vyzerá mladistvo, takže niet divu, že jej tvár vyzerá takmer rovnako ako v roku 1991, keď nastúpila na scénu. Niektorí tvrdia, že vyzerá ešte lepšie ako predtým. Opäť platí, tvrdá drina, prísny tréning a režim.

Konzumuje bio ovocie a zeleninu
Herečka sa rozhodla, že už nebude jesť spracované potraviny a dala sa na organické produkty. Najradšej má zeleninový šalát so syrom, opečenými tekvicovými semiačkami, brokolicou, paprikou a cuketou. Na obed si dáva najčastejšie lososa so zeleninovým šalátom. Keď ide o večeru, tá musí obsahovať veľa proteínov.

Je veľa bielkovín, aby zahnala chute
Jennifer dobre vie, že bielkoviny sú pri chudnutí a udržaní štíhlej línie nevyhnutné. Okrem toho dokážu zahnať vlčí hlad, takže sa nevrhnete na čokoľvek, čo máte v chladničke. Na raňajky si dáva proteínový koktejl  jahodami, čučoriedkami, malinami a gréckym jogurtom.

Vždy má po ruke zdravú desiatu
Herečka nikdy nedopustí, aby ju prepadol hlad alebo by sa dostala do situácie, kedy by sa vrhla od hladu na chipsy.

Nevzdáva sa
Aj keď je na seba veľmi prísna, neznamená to, že si niekedy nedopraje niečo, čo jej skutočne chutí. Ak si má dopriať nejaký dezert, potešenie jej urobí čokoládová zmrzlina. To na ňu prezradil jej snúbenec Alex Rodriguez. Na druhej strane ale nepije, ani nefajčí. Ak si dá kávu, tak jedine bez kofeínu.

Dostatok spánku a relaxácie
Jennifer veľa spí. Dostatok spánku považuje za kľúčový. Snaží sa odpočívať aspoň 8 hodín denne. To podľa nej robí s pleťou hotové divy.

Dôkladné čistenie pleti
Nosí veľkú vrstvu make-upu a odličovanie je pre ňu veľký rituál. Čistá pleť je zdravá pleť. Vždy si vyberá kvalitné odličovacie prípravky odporúčané dermatologičkou.

Nie je vyznávačkou slnka
Opálená je od prírody, pretože má latinsko-americké korene. Ale aj keby nebola, na slnko by nechodila. Je o nej známe, že ak športuje pod šírim nebom, vždy má na hlave šiltovku, aby bola chránená pred slnkom. Jednoducho povedané. Jennifer vie, ako sa o svoje telo postarať a vypláca sa jej to!

Zdroj foto: intagram.com/j.lo

Čo si myslíte o vizáži Jennifer Lopez? Vyzerá na svoj vek výborne? Napíšte nám do komentára pod článkom.


Komentáre