Jedálniček Meghan Markle: Nikdy nevyzerala lepšie a ženy po celom svete sa inšpirujú jej návykmi

Meghan Markle má veľkú lásku k dobrému jedlu a pitiu. V rokoch 2014 až 2017 viedla svoj vlastný lifestylový blog The Tig (nazvaný podľa jej obľúbeného toskánskeho červeného vína Tignanello), kde pravidelne zdieľala recepty. Aké je teda obľúbené jedlo manželky princa Harryho na raňajky, obed a večeru?

Raňajky
Meghan naštartuje svoj metabolizmus teplou citrónovou vodou. V rozhovore tiež povedala lifestylovej bloggerke Athene Calderone (ktorá prevádzkuje blog Eye Swoon), že rada začína deň acai miskou alebo zeleným smoothies. Rada si ale v hoteli objednáva avokádový toast s vajcami. Tiež má v obľube ovsené vločky a vychutnáva si ich ako kašu s mandľovým alebo sójovým mliekom, kde pridá plátky banánu a agávový sirup.

Obed
Na obed má Meghan na stole obvykle ľahké vegetariánske jedlo. Ako uvádza British Express, štyridsiatnica rada pripravuje zeleninovú quinou – quinou jednoducho uvarí podľa návodu na obale a na panvici orestuje cibuľu a cesnak. Potom pridá zeleninu, ktorú má po ruke (vhodná je cuketa, paprika, baklažán atď.) a okorení špeciálnou zmesou korenia, ktorú používala jej matka Doria, keď bola Meghan ešte dieťa. Nakoniec to celé dochutíme čerstvými bylinkami a čili kúskami.

Večera
A čo má Meghan na večeru? Zatiaľ čo počas dospievania milovala jedlo všetkého druhu (napríklad hamburgery, sekanú alebo pastiersky koláč), teraz je jej obľúbeným jedlom vyprážané kura. Meghan povedala lifestylovému webu goodhousekeeping.com: "Nič nie je tak chutné a pôsobivé ako dokonalé vyprážané kura. Dokonca ho nosím na večierky a získavam vďaka tomu nových priateľov," prezradila Meghan.

Zdroj foto: Instagram.com


Komentáre