Stĺpček pohľadom muža: Prečo mi je neverný?


Kde začať. Túto otázku som už dostal od pár zúfalých známych, či kamarátok. Rád by som sa k tejto otázke vyjadril z pohľadu muža. Aby som priblížil tú našu, vraj skazenú myseľ. Chcem iba podotknúť, že údajne percento podvodníkov žien a mužov je veľmi podobné. Boli o tom robené štúdie, ale nepôjdeme s nimi do hĺbky, pretože tento článok nie je o ženách ale o mužoch.

Málo sexu. Už ste spolu nejaký ten piatok a váš sexuálny život upadol do bezvedomia. Bohužiaľ, stáva sa to viacerým párikom a je to smutné, avšak je to najľahšie riešiteľný problém. Venujte sa tomu a pracujte na tom, ak vás to prestalo baviť, treba si to spestriť nejakými pomôckami, či prádielkom. Niektoré ženy nemajú iniciatívu na sex ale aj by ho chceli, tak si to treba zobrať na plecia a odštartovať raketu. Muž čo má doma, nebude hľadať inde.

Neviete to. Respektíve, neviete čo sa mu páči. Možno vás miluje, ale nespĺňate jeho sexuálne túžby alebo úchylky. Smutné, ale môže to viesť zúfalého muža k hľadaniu inej cesty. Ak ste si istá, že vám to doma klape na 100%, ale váš muž si aj tak zvykne odbehnúť alebo máte o tom aspoň nejaké tušenie, tak ho jednoducho vymeňte. Ak dávate všetko do vzťahu aj do spáľne, a on si aj napriek tomu odskočí, nezaslúži si vás.

Je egoista. Niektorí muži si o sebe myslia viac, ako by si mali. Tým pádom je pre nich normálne mať viacero partneriek zároveň. Nehrajte nikomu nikdy druhé husle. Pozor na bod 1-2, pokiaľ ich splníte.

Nemiluje vás, toto asi snáď nemusíme vysvetľovať. Vlastne, ani spolu nechodíte. Stretávate sa nejaký čas, ale nikdy sa vás neopýtal, respektíve nespresnil, čo medzi vami je. Tak potom netreba očakávať, že dotyčný je len váš.

Nemá zdravé sebavedomie. Každý ďalší úlet mu dáva pocit, že je muž. Ale tento typ nikdy nebude mat dosť, lebo je prázdny.

Dodal by som len toľko, že to nie je len o vás. Niekedy to proste nemáte ako zastaviť ale netreba zúfať, treba vymeniť kus. Príklad- moji kamaráti sa rozdeľujú na 2 skupiny. Tí, za ktorých by som dal ruku do ohňa, že svojej žene by to nikdy neurobili a tí, ktorí to robia. Nikto nepodvádza len raz, takže neodpúšťajte a choďte ďalej. Veď máte 50% šancu, že vám bude váš muž verný.

PS: Môj úplne osobný názor a rada pre ďalších mužov. Pokiaľ si predstavíte, že vaša žena vás podvádza a je vám z toho zle a láme vám to srdce, no vy jej to dokážete urobiť, mali by ste sa zamyslieť, čo vlastne ste za človeka. 


Komentáre