Horoskopy od 1.2.2021

Milí Hvezdári,

Prichádzame do najťažšieho mesiaca v tomto roku. Všetky planéty sú vo fixnom znamení a my sa energeticky musíme prispôsobiť danej situácií. Netlačme našim egom smerom do vesmíru ale využime to čo je tu a teraz. Fixné znamenia nám dávajú stopku, učia nás zveľaďovať to čo sme nadobudli a tzv zveľaďovať si našu záhradku. Zlepšovať veci, prerábať ich, opraviť čo nefunguje aby keď nastane moment napredovania, mali sme ten najlepší a najľahší štart. Keď pochopíme, že aj Retrográdny Merkúr je tak zosynchronizovaný so zbytkom planét, aby nám umožnil zrekonštruovať všetky naše plány pochopíme, že v skutočnosti nikdy nič nie je proti nám, no práve naopak. Vždy je všetko v náš prospech. Len je pre nás niekedy ťažké čítať túto energia správne a tak sa stane, že sa cítime negatívne, frustrovane alebo zmätene. Preto verím, že vám toto dnes prinesie úľavu. Dnes sa nebudem venovať Vodnárovi, pretože jeho pôsobenie bude ešte dlhé a preto sa veľa meniť na oblohe nebude. Budem sa sústrediť na Mesiac ktorí v tomto období bude náš inšpirátor.

Ako vždy, Horoskopy si čítajte pre svoje Kozmické ID. Slnko, Mesiac a hlavne Ascendent.


Baran

Začiatok týždňa bude pre vás na oko viac frustrujúci ako jeho druhá polovica, pretože Mesiac vo Váhach bude po vás vyžadovať, aby ste sa sústredili na emocionálne potreby iných ľudí. Poprípade sa môžete dostať do hádky s partnerom alebo niekym blízkym, kto vám bude reflektovať vaše vlastné správanie. Keď sa Mesiac posunie do Škorpióna, budete sa snažiť svoje problémy alebo iné nepríjemnosti skrývať. Avšak môže dôjsť s ešte horšiemu – a to nečakanému spusteniu pocitov, že nemôžete byť sami sebou. Snažte sa preto načúvať iným a prestať unikať z bojiska tresnutím dverí.


Býk

V práci sa môžete tešiť nastávajúcej harmónií alebo príjemnej atmosfére ktorá po vás nechce viac, ako ste schopní zo seba vydať. Dokonca môžete dostať nečakane zaujímavý nápad, alebo prísť na diplomatické riešenie. V druhej polovici týždňa vás Mesiac upovedomí o vašich vzťahoch v ktorých chcete nastoliť istú stabilitu. Chcete aby niektoré veci boli rutinou a preto sa nemusíte zamýšľať nad novými podnetmi a stresovať sa. Otázka bude, koho máte okolo seba, niekoho kto je pasívny či viac aktívny a rutina mu vadí? Skúste pochopiť, že nie každý má rád pasivitu a relax, ako vy.


Blíženci

Začnete týždeň veľmi kostrbato, Merkúr v R a jeho neviditeľnosť vám spôsobuje mierne zasekávanie, na ktoré nie ste zvyknutí, pokiaľ v osobnom Horoskope nemáte Merkúr v Retrográde. Mesiac vo Váhach vám bude pomáhať sa naladiť na to čo momentálne funguje a toho sa budete pridržiavať. Je to v podstate aj dobrá rada pre nasledujúce tri týždne. Práve vy by ste si práve teraz mali dať pauzu a zatiahnuť ručnú brzdu. Viac pasivity, spomalenia a sebareflexie je teraz vaša zelená. Netlačte čo nemusíte. Inak si narobíte bordel tak, kde by to bolo zbytočné.


Rak

Vy sa musíte cítiť veľmi frustrovane, pretože toľko Vodnárskej a fixnej energie je pre vás ako vyhodiť raka z mora do púšte. Ani Mesiac vo Váhach vám extra nepomôže čo sa týka elementu vetra, no svoje pocity budete môcť vyjadriť umením na ktoré dostanete chuť. Tak tiež vám pomôže šport alebo smerovať energiu na intimitu. V druhej polovici týždňa Mesiac v Škorpiónovi prinesie úľavu spolu so svojou hĺbkou a elementom vody a vy si tak budete môcť emočne na chvíľku oddýchnuť. Poprípade sa lepšie vyspať a zregenerovať sa spirituálnymi terapiami.


Lev

Vy si v tomto momente potrebujete strážiť svoje zdravie, a podporovať váš kardio systém a svoj krvný obeh. Najlepšie čo môžete teraz urobiť je upraviť si stravu a chodiť na čerstvý vzduch. Pomôže vám to viac ako si teraz myslíte. Mesiac vo Váhach vo vás vzbudí chuť sa niečo nové naučiť, poprípade sa viac spájať s priateľmi. Mesiac v Škorpiónovi sa neskôr postará o zábavu vo vašej rodine kde sa budete musieť pozrieť veciam na ich koreň. Alebo vám niekto z rodiny povie niečo o čom ste nevedeli.


Panna

vy ste jediný ktoré môžete v prvej polovici týždňa dostať dobrú správu ktorá sa týka financií alebo vašich hmotných zdrojov. Avšak aj váš Merkúr R je v zložitom neviditeľnom postavení a preto si aj vy ako aj Blíženci dajte najbližšie tri týždne relax, pohov, kľud a nepretláčajte sa v ničom. Toto je čas na liečenie sa, meditovanie, poprípade hlbokú konverzáciu s niekym kto má vysoko vyvinutú emočnú inteligenciu a vy sa tak zbavíte toxicity nahromadenej za dlhý čas. Ak máte partnera alebo deti v druhej polovici týždňa alebo cez víkend skúste ísť na výlet do prírody.


Váhy

Prvá polovica týždňa vďaka Mesiacu vo vašom znamení bude príjemná, budete mať stabilnú náladu ale taktiež môžete mať trošku nepríjemný pocit z toho, že veci akosi stagnujú. Vy ste znamenie ktoré má rado aktivitu a je to pre vás možno až nudné. No na druhej strane Mesiac v Škorpiónovi vás donúti aby ste prehodnotili svoje finančné zdroje, priority, hodnoty alebo cesty akými zarábate. Ak hľadáte nejakú prácu v obore v ktorom ste už boli, môžete sa posúvať pomaličky v pred, no na úplne nové veci teraz nie je čas. Musíme počkať kým prejde Merkúr z Retrográdu.


Škorpión

V prvej polovici týždňa budete viac zahĺbený do seba, viac si budete veci nechávať pre seba a pravdepodobne budete vnímať, že chcete pokoj pre seba samého na vnútornú sebareflexiu. Ak vám to bude všeobecne umožnené, alebo si to vydobyjete v druhej polovici týždňa sa budete cítiť oveľa lepšie keď sa Mesiac presunie do vašeho znamenia. Budete viac vo svojej koži, fixné planéty vám neprekážajú, pretože je to vám vlastná energia, no emocionálny mínus cítite rovnako ako Raci. Bolo by pre vás dobré sa spojiť s niekym kto je rovnako citlivý a hlboký ako ste vy, aby ste tento mesiac nestratili nervy a ani náladu.


Strelec

Vám Mesiac vo Váhach dá v prvom týždni možnosť zvýšenej komunikácie s ľuďmi s ktorými máte čosi spoločné, alebo tiahnete k rovnakému cieľu. Musíte si však aj vy dať pozor na level vašej energie. Môžete sa cítiť tak rýchlo unavení ako ste energiu nabrali. V druhej polovici týždňa budete viac mrzutí a budete chcieť byť sami, a riešiť si svoj život za zavretými dverami. Pomohlo by vám sústredenie sa na vyšší cieľ a všeobecne na zmysel ktorý v tomto živote vnímate. Ak ste veriaci alebo vás baví nejaká špeciálna spirituálna technika pustite sa do nej hlbšie.


Kozorožec

Mesiac vo Váhach vám pomôže sa zharmonizovať aby ste mohli aj v tomto spätnom chode dosahovať aspoň isté méty v kariére a práci. Pretože vám ako inak je jedno čo sa deje pokým sa pohnete v pred, ste s tým OK. Avšak aj vy podliehate kozmickému plánu, ktorý je teraz v spomalenom režime. Takže vám v druhej polovici týždňa Mesiac v Škorpiónovi prinesie pocit, že hoci šetríte energiou chcete sa spojiť s ľuďmi vo vyšších pozíciách, alebo na vyšších miestach ktorí majú istú moc, aby vás posunuli vpred. Môžete tak urobiť budete dostatočne inšpiratívni a mysteriózni.


Vodnár

Merkúr Retrográdny vo vašom znamení aj vám narobí istý mix energií a vízií. Budete pociťovať spontánne informácie ako keby ste videli priebeh budúcnosti rovno pred očami a preto budete reformovať svoje plány a kroky. V prvej polovici týždňa budete konzultovať svoje pocity a názory s blízkymi ľuďmi s ktorými máte spoločné ciele a vyjadríte im svoj zámer. V druhej polovici týždňa sa pustíte do zveľaďovania svojej práce a kariéry, to čo autenticky robiť chcete na tomto svete.

Ryby

Prvá polovica týždňa bude náročná na triggre a nervové frustrácie, poprípade isté strachy sa môžu vynoriť ktoré máte a vy sa môžete cítiť trošku paralyzovaní. No to nepotrvá tak dlho a na pomoc vám príde silný Škorpión ktorý vašej vodnej a hlbokej povahe prinesie silu vôle bojovať s akoukoľvek prekážkou. Iba si musíte veriť a neunikať od situácií. Práve naopak použite túto energiu na nazretie hlbšie do svojho citového stavu a príjmite všetky časti svojho ja. Nebudete to nikdy ľutovať, pretože len to vás spraví na ceste tým správnym sprievodcom pre iných.

Pripravila vaša Altair Astrology

@AltairAstrology

AltairAstrology@gmail.com

Komentáre